Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #3206

2015-07-18 21:58

Sunt scarbita de felul in care functioneaza justitia in tara asta. Toate merg cu susu-n jos.Tara lui Papura Voda!!!!
Doresc tuturor judecatorilor ,magistratilor sau celor care au hotarat ca bestiile acelea (violatorii),sa fie pusi in libertate,considerandu-i niste eroi ca si-au satisfacut poftele sadice cu o fata nevinovata ( tuturor celor care au adus astfel de hotariri ),sa le fie violate in modul cel mai bestial si feroce cu putinta nevestele,mamele,fiicele,matusile,nepoatele ,sa priceapa si ei ce inseamna sexul cu forta. Doresc cu ardoare ca toate judecatoarele,magistratele sau ce naiba or fi ele,care asa au inteles sa respecte legea si n-au luat partea nenorocitei tinere(nu-mi pot explica deciziile lor decat prin faptul ca trebuie sa fie niste femei de moravuri usoare ,niste c.... ordinare, niste frustrate sexual) , sa fie BLESTEMATE si sa nu-si mai gaseasca linistea in vecii vecilor AMIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sa va spun eu ce tratament ar merita VIOLATORII astia? Inchisoare pe cativa ani buni, sa fie violati una-ntr-una de puscariasiI din inchisoare (doar sex le trebuia,nu ??? Ce ziceti???).Pai stiti si voi ca puscariasii nu indragesc violatorii... Si-apoi dupa niscaiva ani i-as CASTRA ,sa se lecuiasca pe veci de cheful de "jocuri nevinovate" cu fete cica "stricate".Ar trebui innasprite legile vis a vis de pedofili,violatori,ucigasi,etc.
Nu incurajati comportamentul acestor bestii, ganditi-va la traumele fizice si psihice prin care a trecut fata aceea,care o viata intreaga va ramane mutilata sufleteste si trupeste si va avea nevoie de consiliere psihologica. Fac apel la ultimul dram de umanism si constiinta pe care ar trebui sa le detineti si faceti odata dreptate!!! Nu creati precedent ,pentru ca si alti tineri vor adopta acelasi comportament,crezand ca este o onoare sa batjocoresti tinere.Si mai ganditi-va si ce-ati simti sa se intample acest lucru cu fiica voastra?!? Daca ati trece printr-o astfel de experienta ,va intreb: ati mai calca legislatia in picioare??? Va spun eu: v-ati transforma in justitiari,ha,ha!!!
Inca tot sper ca se vor schimba in bine lucrurile in tara asta si va invinge dreptatea,decenta si nu in ultimul rand LEGEA.