Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

/ #40992 Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-03 21:28

#40990: - Re: Re: Re: Re: Re: CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea 

 Cu toata stima si toata puterile mele va sustin ma sustin si revendic cat si fac tot ce-mi sta in puteri si demersurile mele conteaza si am mai  specificat am demersuri care multe s-au indeplint au ajuns dar... si exact cum am spus continuam si crea_ntele nu dispar din acte si de peste tot si nimic nu va opri sa ni le si primim. Nu voi intelege anumite aspecte pe care le aduci la cunostinta in privinta Bucu_restiului si sacrificiul la autisti aiciuti si ei prin Bucu_resti pe functii care azi sunt, maine nu mai sunt ca, multi sunt aiciuti si acolo asa cum sunt aruncati in Oltchim ca rozatoare si cozi de topor iar cei vinovati trebuie sa si plateasca ca le vine randul, asta nu inseamna ca cedez in fata situatiilor...., numai ca am constatat si am explicat, justitia este in vacanta, guvernul tarii este inchis, parlamentul este inchis si presedintia are treburi internationale si nu intervine peste justitie si guvern sau peste parlament care si ei sunt inchisi plecati cu vancante si alte interese. Repetarea am mai precizat in ceea ce privesc sumele de bani si legile trebuie aduse in prim-plan chiar publicate in gazete si pe la tv ca inca nu le-am primit nu sunt achitari ceea ce face OLTCHIM azi, firesc nu asa de consistent si re: re: re: cum ne-am tot rafuit aici sa ne dam care cum sa posteze evidentiate si publice cu toate articolele si tot puse in ziare si peste tot asta ar mai fii singura cale ..., e si ilogic si nici mie personal chiar eu nu am ideea asta si nu doresc repostari la infinit ar fii chiar culmea sa mi se puna si asta in vedere am avut rafuieli pentru ca m-am simtit atacat si discriminat si cenzurat SI SUNT BLOCAT SI SUNTEM BLOCATI LA SCRIERE EXACT DREPTULIE DE LE AVEM NEACHITATE SI FURATE SI .... si obstructionat si enervat ca se lovea SE LOVESTE SI SE INCEARCA CEVA CE NU II INTERESEAZA in ceea ce pe noi ne afecteaza direct sa_lariatii OLTCHIM TOTI  pentru ca sunt toate sumele si creditorii Oltchim TOT...etc. Nu trebuie uitate ca asa se spune de trolli care in halucinatiile lor debusolante ohoooo cate am auzit si s-au adus la cunostinta guvernantilor, acolo e drama, a plecat aiurea ... si aia nu stiu si inghit  ce li se da, sau daca li se da, daca nu stiu nu musca si ejecteaza ca doar  stiti ce sunt ..., si dau la altii care vin dupa ei mai tampi si mai scosi din context mai intr-o ureche si unii apar si aici pe petitie ..etc mai intarata mai scot spume si ei ca ei..bla,bla, bla..., vechea meteahna romaneasca, arunca mata moarta in cu_rtea altuia..., asa ca nu sacrificiul uman este prioritate ci scoaterea  protocolului ilegal desfintat, demersuri din astea haoticee pacat sa le consumam si repetam istoria cand piperea cu asociatii & co.  intra la judecator arunca un act ilegal si sanatatea noastra se duce cat ar fii de buna o stricam  sau rea cedeaza  mai repede si ei sunt fericiti si comcedii placute au pe banii nostriiiiii, pleaca in vacante cu plinul la autoturisne ...etc. Tot in instante se judeca si cum specifica in legi ca am citit, unu daca castiga legal se reflecta catre toti ca si punere in aplicare motivarea. La procesul pierdut a spus una si s-au bagat altii dintre noi si alte acorduri sau alte certuri si s-a incalcat iar motivarea judecatoreasca.... ciudat, foarte ciudat ce se intampla..., s-a ajuns la o etapa din nefericire in justittie dificila pentru noi dar nu imposibila, este plan de reorgaizare pe insolventa  si singura varianta este ceea  ce si Piperea a spus acel protocol de ni-l flutura mereu si care trebuie desfintat ca tine in loc achitarile INDUCE FALIMENT FORTAT PIPEREA PRIN ACEL PROTOCOL ILEGAL JOACA CU DOUA TAISURI SI UN VARF DE TARUS PE OLTCHIM  CA SUNT INCOMPETENTI SI AU COMIS FAPTE PENALE PUTIN LE PASA CUM SPUNEA DEACONU, AI O LEGE INCALCATA IN INSOLVENTE CONTAMINEZI TOT SPUNE MATEITA SI VAMPIRIZEZI ECONOMIC...ETC. Conform cu legile tratamentul echitabil valoarea din acte si tot...etc si toate care s-au mai comis in ilegalitate fata de noi... sa intre pe litera legii achitare tot si asa cum arata achitarile si cum se fac intregi si nu termeni de protocoale, esalonare, firmituri...care noi nu am semnat pentru asa ceva si taote sunt PENALE, s-a pierdut timp ca am fost arucati pana in septembrie ceea ce e groaznic, groaznic ca s-au pierdut doi ani si groaznic ca in loc sa stam la judecatorul-sindic...am stat in alte directii, judecatorul-sindic a decis, statul roman este in schimbare, ce pot sa spun...

Cu aceeasi stima, mai discutam.