Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

/ #40918 CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-02 21:53

#40917: -  <= Iti aduc la cunostinta, nu-ti dau sfaturi:

Ba animalule, pentru ca din ce lasi scris asta esti, doua fraze si iese spurcaciunea si-ti lasi si porcaielile in urma, la tine se raspunde pe limba ta clantanitoare stricata ce esti care lasi  mizeria si toxiiinfectia pe care o detii din tine si cutia craniana, atata poti, asta esti. Daca apari la ora asta tarzie din noapte sa explici tu alambilical si scos din context ca tu de fapt nu tu, dar altii si altu si te enerveaza si streeaza pe tine de fapt culoarea prea multa culoare si mult text scris cat si crea_ntele sa_lariale si toate drepturile crea_nte sa_lariale Oltchim  prea mult text scris si  multa culoare de iti iesi tu din minti pentru ca e boala ta si contesti pentru ca nu mai ai tu loc de injurat si-ti revendici telul si meseria ta de injuraturi si alte nemernicii... pe care le lasi si continui boloborosite continuu de tine si scosii tai din context aciuiti si ei contestatari falsi habarnisti si nu stiu ce cauta ei pe aici si  pe ce lume  sunt... si nu cunosc nimic sunt nuli, eeeeeee  toate astea comise  pentru bolnavi cu capul cum esti tu si  ai probleme grave cu culorile, mari probleme cu culorile, asta se intampla cu tine. Re: la infintit este scopul petitiei daca nu pricepi PANA REZOLVAM PROBLEMA ACHITARILOR  SI RESPECTAREA LEGILOR TOATE ASTEA PERNTRU CA ASTA ESTE TARA IN CARE TRAIM TOTI ROMANIA SI CONTINUA SA STEA IN ILEGALITATE SI SUB ACHITARI PENALE PE CARE NU LE FAC EXACT CA IN ACTE SI-N LEGI ASA CUM ESTE TRECUT SI EVIDENTIAT DE NOI DISPONIBILIZATII 2013 OLTCHIM, ...altceva este cu ceea ce te ocupi tu si altii ca tine, de  care nu am nicio vina pentru ca iti cauti dusmani si inventezi prin denigrari, injuraturi, spurcaciuni, porcisme, maimutarisme, scoateri din context si conflicte pe care noi nu le inghitim, NU LE INGHITIM SI NU-TI INGHITE NIMENI, TU LE RONTAI SI LE INGHITI SI SPURCI CONTINUU...MA ASTA ESTI!!! EU AM ARGUMENTAT CE AM POSTAT, TU NU AI O DOVADA SCRISA DIN CE AFIRMI, EU AM PUBLIC TOT CA CEI IN CAUZA DE I-AM PUBLICAT SUNT PUBLICI SI DOVEDITI IN FAPTE SINDICATELE SI STATUL ROMAN IN CULPA PENTRU PRADUIREA CREA_TELOR SA_LARIALE OLTCHIM SI TUTUROR DREPTURILOR CREAN_TE OLTCHIM. Sa vi tu azi si la ora asta din noapte sa spui ca nu-ti contesti crea_ntele sa_lariale cand noi suntem bamati si nu putem sa scriem crea_nte sa_lariale din vina ta si altor nemernici ca tine cum ati facut si prin tribunal si  peste tot unde ati trancanic si ati  lasat in urma voastra si alte imprejurari .... etc. si la care acum va simtiti chipurile lezati voi, lezati si va contesatati cu brio tot si tot ce este legal si este tot ce ati creat in urma lasat fapte comise ..., insa nu va vedeti in oglinzi trecutul pe care ni-l arata mereu piperea si compania de hoti si asta  pentru ca nu le aveti in oglinda sau daca sunt nici nu va uitati, spurcati si ignoranti cum sunteti mergeti inainte....cu repetitia repetitiilor de prostie pe care ati mai comis-o si mai vi si cu explicatii puerile de nici copiii de gradinita nu te vor crede si te evidentiezi cu ce te ocupi, cu orice dar nu cu scopul petitiei care te mai intreb a nu stiu cata oara si a miiia oare la care toti faci tu referire continuuu... mereu iti insusesti toti, noi nu credem ceea ce spui tu si dovedit argumentat ca trancanesti in numele  si iti permiti sa iei decizii in numele la toti si daca mai pui si semnaturi in numele tuturor esti penal, eu te observ minoritar si un minoritar minuscul si ce inseamna pentru dovleacul tau pe-ti-tie, petitie si sustinere petitie..., nu raspunzi??? Petitia, azi  arata exceptional de cum era inainte acum  un an si ceva iar acum  intelege orice natie de pe planeta asta ce sustinem noi si despre ce este vorba, azi, acum la ora asta... pot citi ceva corect postat chiar in repetitie si re:re:re:re..re...repulvicari stiu cu ce ne confruntam noi si cu cine si in ce etapa suntem si azi, identic cu aceleasi probleme de la disponibilizare 2013 mai agravate pentru ca nu se fac achitari ca in acte si multe altele...,  cat si multe aspecte pe care tu le spurci si comiti alte nenorociri..., pentru ca asta esti si sunteti gradina zooo. NU S-A SCHIMBAT NIMIC DIN TRECUT, SE INCALCA LEGILE SI ACTELE SI TOT CONDUSE CATRE PENAL  SI RE:RE:RE:E...RE...RE:REE...RE: ..., DIN CAUZA ASTA RE:RE:RE REPOSTAM SI REPETAM SI EVIDENTIEM CA SUNTEM MAI RAU AGRAVATI CU PROBLEMELE INCU_RAJATE DE VOI SA FIE MAI INCU_RCATE PENTRU CA  ESTE PORCAIALA TA SI ALTII CA TINE CU  CARE VA OCUPATI, INEPTII SI CRETINISME SCOASE DIN CONTEXT PE CARE ORICAND VI SE ARATA, VI LE ADUCEM LA CUNOSTINTA NU VA DAM SFATURI RASPUNDETI DE FAPTELE COMISE..., vrei sa-ti aduc aminte sau sa dam din urma cu ce imbecilitati va ocupati si ce mitocanii ai lasat in urma ta., NU AI O FIRMITURA DE RUSINE SI NU AI PIC DE BUN SIMT, ESTI DE-O INDOLENTA SI TREBUIE CONTINUU SA UMPLEM REPOSTAND SA NU TE MAI VEDEM CUM SPURCI, CUM SCOTI DIN CONTEXT, CUM LASI IN URMA TA DEZASTRU..., STAM CU TINE DE VORBA DOAR-DOAR, NIMIC, NU AI BUN SIMT SI NU POTI CONSTIENTIZA CAT RAU PRODUCI, NU POTI CONSTIENTIZA, AM INCERCAT SA VORBIM SI AM VORBIT CIVILIZAT S-A PUTUT TEMPORAR SI ... TI S-A RUPT IAR FILMUL SI  ESTI PLECAT DEFINITIV SCOS DIN CONTEXT.., SI....CE AI TU CU PETITIA??? DACA E O PORCARIE PAI SA-TI ADUC AMINTE INJURATURILE SI CATE AI STERSE IN URMA..., CU CE TE DERANJEAZA CA ARAT FAPTIC CU CE DATORII SI ALTE PROBLEME NE CONFRUNTAM AZI, ACUM, LA ORA ASTA, ACELEASI CREA_NTE SA_LARIALE SI ACELEASI PROBLEME SI MULTE ALTELE ADUSE IN EVIDENTA MAI AGRAVATE..., CU CE TE DERANJEAZA PROBLEMELE CU_RENTE SI ACTUALE ALE OLTCHIM SI CREA_NTELE SA_LARIALE SI TOATE DREPTURILE IN SUSTINERE??? ESTI LIBER SA NU MAI INTRI PE PETITIE, NU TE RETINEM, PENTRU CA NUMAI CRETINISME SPUI SI LASI IN URMA TA DOVEDITE.  Eu care am ajuns user,  asa a spus admin crea_nte sa_lariale am ajuns user, este genial unde s-a ajuns si   am cenzura pe termenii astia legali si dovediti IN ACTE SI LEGI SI PESTE TOT... SI NU AM CRED CA DOUA POSTARI STERSE DIN PETITIE fata de ceea ce ai tu in urma ta si aciuitii tai pe care-i asmuti la fapte nemernici.... si ai numai aiureli comise peste tot, NU AM STERSE POSTARI CREA_NTE SA_LARIALE OLTCHIM SI TOATE DREPTURILE CREA_NTE SA_LARIALE OLTCHIM, TU PRICEPI CE SPUN, TU AI TOP STERSE SI ESTI ...VAI DE VAI DE BOTUL SI MINTEA TA...si pentru ca niste natarai ca tine asta va preocupa si mai spui tu ca nu-ti ataci banii tai #40917  esti contestatarul banilor tai  din fluturasi acte si legi si ai nostri bani OLTCHIM CREAN_TE SA_LARIALE, baaa..., pleaca la somn ori mergi si fa-ti un dus rece, baaa dar rece sau daca esti de servici in Oltchim sau oriunde depuneti demisia acum.

UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI VINCEA, CARTEL ALFA) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

CREAN_TELE SALA_RIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S OLTCHIM, UNDE SUNT BANII????