SCHIMBAREA CONDITIILOR NEACCEPTABILE DE LA CONSULATUL ROMAN DE LA ROMA


Musafir

/ #44

2014-09-07 18:24

As dori sa se desfinteze definitiv.pt ca acesta nu este consulat ci o mafie mai mare decat va imaginati se ia spaga pe fata si vorbesc in asa fel ca daca as fi un infractor leas lua pielea si leas da cu sare si ias tine akolo in picioare o zi intreaga si nebauti apa sau s mearga la baie cum fak ei cu femeile gravide si cu copii mici dupa ele .deci eu sunt unul dintre clientii lor care am facut trei foi consulare pt a pleca din italia si mi sa cerut spaga de 3 ori pt a face foaia la urgenta plus pt programare alta spaga .iar jegosii aceia de portari se dau asa de importanti si vb in asa fel incat pare k este gara de nord acolo nu consulatul romaniei.foarte smekerosi acei portari!!! data trecuta am dat spaga direct la vames pt k nu am avut akte de la ei .k nu am mai vrut s mai merg la asa zisul consulat roman de la roma si a mai sta nebaut apa si nemankat o zi intreaga.merge mult mai bine cu spaga la vame dak nu aveti buletin si sunteti curati cu bagajele.mai bine dati 100 de euro la vame dekt s mergeti la consulat s luati o foaie care la sfarsit nu valoreaza mare lucru si s aveti asa mare chin.poate se desfinteaza si acesti consuli ajung la puscarie pt tot c fac .eu consider ca asa e peste tot in toate consulatele romaniei din toate tarile.pt k domnii angajati DE LA ROMA par foarte siguri pe comportamentul lor si pe felul in care ia spaga. oare o impart cu cineva la randul lor sau din aceasta cauza sunt si asa siguri p ei ?oare sunt asa bazati si plini de bani? s nu uite k au un salariu si pana la urma sunt si ei tot prin straini.