Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

PICASSO BOLNAVUL

/ #20187 Re:

2014-04-29 19:53

#20177: -

"ITI RESPECT HOTARIREA TA FRATE DAR TREBUIA SA MA FI ASCULTAT DE ACUM 1 AN DE ZILE......"

"bai baiete da mare prost esti
tu nu pricepi ca nu asculta nimeni prostiile tale
ai avertizat tu ce naiba o fi prin alcolul ala din creierul tau"

Lasa-l frate ca asta e retard. In mintea lui (care?) chiar crede ca e cineva. Auzi "v-am spus eu de un an de zile". Pai cine dracu esti tu sa ne spui noua de un an de zile? Cine dracu crezi ca e mai prost ca tine pentru a te asculta pe tine?

Tu nici angajat la OLTCHIM nu ar trebuii sa fii. Tu ar trebuii sa fii pacient al Socola.

Altceva mai stii decat Cernev........tradator .........muie..........cacat mai stii?

Nu ca nu ar fii o asemanare intre cernev si cacat. Nu ca nu merita si putina (sau mai multa) muie la cat de perfid , parsiv si profitor este.

Dar Diculoiu ce face, doarme? Poate sa doarma linistit cand societatea este in moarte clinica? Poate sa doarma linistit cand stie ca in timpul domniei lui au fost disponibilizati 1000 de angajati fara ca el sa aiba cea mai mica reactie? Poate sa doarma linistit cand ste ca poate vor mai pleca 1000 sau chiar si mai multi? Poate sa doarma linistit cand stie ca acesti oameni i-au umflat conturile lui si acolitilor lui luna de luna (chiar si in perioada de somaj tehnic) an de an si el sa nu aiba nimic de zis?

Dormi linistit domnule diculoiu, dormiti linistiti domnilor inca angajati ai OLTCHIM.

In ceea ce ma priveste , ii multumesc lui dumnezeu ca nu am boala lui picasso