Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

MUCO-SOV-BDO sa ma c_c pe voi

/ #20090

2014-04-28 04:46

Ma prostilor ptr. plata menegmentului defectuos, asa cum zic prosti ,chiar sant prosti la ce perioada se refera ,la cea dinainte de aug.2012(dar ptr. asta este nevoie de hotarare judecatoreasca, ce nu cred ca o sa se dea in veci, ptr.ca sant persoane importante care trebuie sa raspunda gen Voaganian,Tariceanu,Nastase si lista continua eu imi dau seama unde vreti sa ajungeti, la ce persoana)sau la cea de dupa aug.2012 ,e aici este o paine buna de mancat dar si astora le este frica sa se apuce de cautat ca se umplu de rahat, ca la ce mizerie s-a instaurat(direct proportionala cu prostia)nu cred ca vrea sa se bage cineva, ca o sa sa imputa pacaliciul vesel Porca.Si apropo, ca am vazut ca uni injurau ca sa furat 20 de ani, ca conducere defectuoasa ,iar vin si va spun astia de la SVRO(R vine de la rahat)puteti sa va dati si cu capul de pereti, sa spumegati ,sa f.... tiganul, dar ce dracului de 1 an si 4 luni santeti in insolventa(adica nu va preseaza datoriile, este ca si cum plecati de la zero)ce treaba au FOSTI, nu fiti cretini mincinosi, asta este cacatul vostru si aveti bunul simt sa-l mancati cu sleahta voastra de analfabeti, datoriile si ipotenta menegeriala de acum este rodul stadaniilor voastre, datoriile astea in insolventa sant de 100 de ori mai grave decat cele dinainte, asa ca POFTA BUNA la mancat RAHAT(produs de voi).