Abuzurile împotriva lui MIRCEA DIACONU trebuie pedepsite


Musafir

/ #1354

2014-04-17 12:04

Poate,speram,ca vom scapa o data de acest demon de Basescu,cu toata camarila lui.Doamne ! cat rau a putut face satana asta de la conducerea tarii noua tuturor.Toti cei de la conducerea serviciilor,DNA,ANI,INALATA CURTE,CSM,ETC.,vor trebui sa raspunda de tot dezastrul,de toate nenorocirile si faradelegile,provocate tarii si noua poporului roman.Nu vom uita,multi dintre noi niciodata ,nici ce a facut Curtea Constitutionala,impotriva a 7,4 milioane de romani ce am cerut plecare de la putere a lui base si a tuturor acolotilor lui.RUSINE,TUTUROR,VOI NU VA PUTEI NUMI NICI ROMANI,DAR NICI OAMENI.Rusine si parlamentarilor,care confunda cladirea parlamentului cu un club select,unde se aduna alesii poporului,pentru a-si imparti sferele de influienta si halcele de carne.Au promis ceva poporului roman,ei si ce,vor incerca iarasi da ne prosteasca? Oare o sa le mai mearga? Mai am o alta persoana ,careia sa-i spun ca este marea dezamagire a vietii mele si anume asa zisul domn Antonescu.Doamne,cum te poate pacali asa un mascarici ? Domnule,daca ti se mai poate spune asa,pentru mine si multi gandesc la fel,esti un dezastru,un mincinos,un tradator,un mare ''NIMIC''.Nu sunt membra a nici unui partid,la varsta mea nici nu mai are sens,dar daca asa sunteti toti.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!