Abuzurile împotriva lui MIRCEA DIACONU trebuie pedepsite


Musafir

/ #125

2014-04-13 10:46

Ce facem stam ca prostii, la ce spun americanii si HUO.UE. cu privire la Justitie?
Sintem POPOR sau Redusi mintali. Poate sa-mi spuna cineva.Dar nu politicieni.
Ce facem? Incotro o luam?
Sau ne lasam ca idiotii politici din America si Europa sa-si fac mendrele cu tara noastra.
Auzi la NULITATEA care a fost si prin RO ca vor sa extermine evaziunea, coruptia etc.la noi in TARA cind ei cu Bechetelul cu Portul Constanta si etc. isi bat joc de noi, Si noi. Super BOI. Bravo NATIUNE. Sa te trezesti cind aceasta TARA nu va mai fi a ta! Ce am avut pina acum: comunism, nationalitatile, statul de drept si ce va mai urma ca propaganda. Le e frica de COMUNISM de moarte! Dar nu vor scapa de el. Este prea multa nedreptate in lumea asta. Asta este adevaratul razboi modern fara arme, punem mina pe bogatiile tarii prin prostii care sint in prima linie prin coruptie si vadem noi dupa aceea. Prostimea este usor de manipulat.
Diaconu va avea votul meu si al sotiei mele. La noi partidele nu mai reprezinta cetatenii. Ci numai pe ei. Uitati-va la scirba de Crin. A putut sa intoarca legea in parlament cind a fost presedinte interimar? De ce nu a facut-o? Noua ne trebuie un Orban din Ungaria sau un Erdocan din Turcia daca vrem sa iesim din maronul in care ne-au scufundat politicienii. Va rog cind il mai intilniti pe CRIN sa-i puneti aceasta intrebare De ca nu a intors legea in parlament cind a fost presedinte interimar cu privire la referndum? Dupa aceea spunea ca Guvernatorul B.T are tot dreptul sa intoarca in parlament legile. Ce scirba este acest om!
Bravo Nea Diaconule! Sus Steagul Romaniei. Sintem cu TINE.
Nu uita ca esti Roman.