Sa-l readucem inapoi la Catedrala pe Parintele Daniel Traila!

pensionara

/ #48

2014-03-31 21:01

Doamne ajuta, s-a ales calea de petitie pe email,dar sunt multi doritori,sunt f fff multi oameni care i-a ajutat sfintia sa parintele Daniel dar nu au aceasta posibilitate, parintele a ajutat miii, mii de suflete nu 300 cati au semnat petitia, este un adevarat preot, din toate punctele de vedere si pregatire, har , suflet, rugaciuni,( tatal meu a murit in 2007, a venit un preot din cl Lipovei caci apartneam de acolo si in 20 minute a fost gata slujba, dar omul moare o data,am platit cult acolo 22 ani, mama a fost distrusa dar si intreaga familie de bataia de joc care a facut o acel preot) apoi la 6 saptamani si in continuare am chemat pe Sfintia sa Parintele Daniel care si a facut datoria ca un adevarat preot, ESTE MARE PARINTELE , MULT F MULT M A AJUTAT, AM AVUT CANCER, MI A FACUT RUGACIUNI, SF, MASLU, SFINTIRE, NU MI A LUAT NICI UN BAN, LA SPOVEDANIE NU I A NICI UN BAN, NU STIU CATI SUNT CA EL IN TM, ESTE SUFLETUL FAMILIEI SI NE RUGAM PT EL SI FAMILIA LUI DUMNEZEU SA L AJUTE SA TREACA PESTE ACEASTA NECUGETATA LUCRARE CARE A REUSIT SA FACA sfintia paisie si care isi bate joc de oamenii adevarati va rog sa anuntati caci vreau sa ne adunam si sa mergem sa facem miting