Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Alain

/ #2423 Re:

2013-03-29 19:26

#2421: piratul -

...okei, sa zicem ca ne-a luat valul si daca crezi ca ne-am depasit putin limitele bunului simt primeste te rog din partea mea scuzele de rigoare

 

stiu ca toti suntem cu nervii intinsi la maxim, dar hai sa incercam sa vedem lucrurile obiectiv.... nu inventii....

 

cunosc marea majoritate a anunturilor, si iti spun ca sunt toate foarte pertinente si bazate pe realitate....

 

in ceea ce-l priveste pe Emil Ghioca ce pot sa-ti spun, este ca se poate intampla sa sufere de ceva exces de zel, insa echipa mobila din care face parte isi are rostul suta la suta si i-a cam deranjat pe unii, a primit niste caracterizari de la colegii de la transporturi carora le-a stricat niste treburi pe acolo - una peste alta iti spun, ca este un om care s-a expus foarte mult, a iesit in fata si s-a zbatut pentru drepturile noastre.... oricum, nu e cel mai mare rau al acestei societati....

 

mai mult imi pare ca ne cautam scuze pentru lipsa de implicare si reactie....

 

insa vreau sa fie foarte clar, eu, noi, ne dorim din tot sufletul sa se redreseze treaba, chiar ne-am luptat pentru treaba asta, am tras de voi pana acum.... ce ati pazit?