Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

boc

#38876

2014-06-21 14:51

la pușcărie cu băse și cu pușcăriabilu de fratesu.
Musafir

#38877

2014-06-22 13:13

"144 189 persoane au semnat această petiție. Semnăturile provin de la 83 308 adresa IP diferite."

Astia sunt aia 7,4 milioane care-au votat pentru demitere?
Hai la vot, la vot la vot sa le-o dam basistilor la bot ! (ca intotdeauna!) ha-ha-ha-ha-aha !

#38878 Re: basist = prost

2014-06-22 16:33

#38877: Musafir -

Gata heil hitler, ti-a trecut un pic plansu' ???

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

Ia de plangi in continuare, o sa urmeze idolul tau la puscarie, se v-a duce dupa frac'su :

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stiu, stiu, tu nu esti heil hitler, M  A  A  A  A  R  S,   J  A  V  R  A    COMUNISTA SI BASISTA !!!   HAHAHAHAHAHAHA !!!

E clar cat e de proasta forma asta de viata, doar ca el inca nu-si da seama, sa-i mai reamintim din cand in cand, zic !

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

Ce-mi place sa rad de basisti si in mod special de asta ce-si spune din cand in cand heil hitler si ce-mi place cand al dresez, transformandu-l intr-un papagal !!!   HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

 

Papagalul e vlaguit, nu mai poate, HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!


IAR ACUM, IN MESAJUL URMATOR...URMEAZA  PAPAGALUL BASIST CEL PROSTUT PE CARE L-AM DRESAT SI REPETA CE SPUN EU :



Musafir

#38879 Re:

2014-06-23 07:44



  •  flatulescu traian,avand nume de tigan,e cel mai mare dusman,al poporului roman. Sa-l cheme flatulescu in veci,sa nu-si mai aminteasca nimeni de el.Cate fire de par are pe crestetul capului,atati prieteni sa-i mai ramana.Sa se duca dracului cu tiganca lui.                                                                    
SS

#38880 un om (O CURVA )

2014-06-23 15:42

Muie lui C.P. TARICEANU il linge-n cur pe Ponta .
basitii sunt prosti, dar pe ei ai mira lucrul asta !

#38881 Re: basist = prost

2014-06-23 15:48

#38880: SS - un om (O CURVA )

A revenit prostalaul basist, a prins curaj dupa ce-a plans pana acum !

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, ce si-o mai fura papagalul basist !

Ia de plangi :

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E clar cat e de proasta forma asta de viata, doar ca el inca nu-si da seama, sa-i mai reamintim din cand in cand, zic !

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

Ce-mi place sa rad de basisti si in mod special de asta ce-si spune din cand in cand heil hitler si ce-mi place cand al dresez, transformandu-l intr-un papagal !!!   HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

 

Papagalul e vlaguit, nu mai poate, HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!


IAR ACUM, IN MESAJUL URMATOR...URMEAZA  PAPAGALUL BASIST CEL PROSTUT PE CARE L-AM DRESAT SI REPETA CE SPUN EU :

 

 

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-06-24 02:28



Musafir

#38883 Re:

2014-06-30 06:12


Musafir

#38884

2014-07-03 09:13

Jos Haznaua TV!

Musafir

#38885 Re:

2014-07-03 09:53

#38884: -

Jos dictatorul basinescu !

La inchisoare cu infractorul basescu, sa se duca lanaga frac'su !

Alege numele de user

#38886 Subiect

2014-07-03 16:35

La inchisoare cu infractorul de VOICULESCU (FELIX).

Musafir

#38887 Re: Subiect

2014-07-03 19:35

#38886: Alege numele de user - Subiect

ma doare-n paispe de voiculescu, dar : basescu infractorul, la puscarie langa frate'su !

 

 

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/s960x960/10511549...


Musafir

#38888 sinteti spalati pe creer

2014-07-09 09:44

sinteti spalati pe creer
basistii sunt prosti, dar pe ei ai mira lucrul asta !

#38889 Re: sinteti spalati pe creer

2014-07-09 11:00

#38888: - sinteti spalati pe creer

Asa sunt basistii, n-ai ce sa le ceri !   :)))

Cat e de frumos :

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...



Musafir

#38890

2014-07-19 15:47

muie lui Antonescu și blaga cu căcatul lor de partid

Musafir

#38891

2014-07-19 19:46

Cam greu sa aducem tara pe o linie de plutire cand nu vedem ca de fapt cel mai mare dusman al nostru e insusi STATUL ,si in stat inglobez si toooate partidele politice Cum naiba sa iti ajunga banii daca statul te taxeaza cu 24% la orice,Ce naiba din 100 ron lunar 240 se duc pe tva ,mai adaugati si celelalte dari si vedeti cat va mai ramane ca sa traiti o luna Si noi o ardem cu jos ala sus celalalt cand toti sant o apa si un pamant ,si vor sa ne distruga si ca indivizi si ca identitate nationala.O sa ajungem sa fim deportati din propria noastra tara pt ca strainii cumpara tot pamantul tarii


Musafir

#38892

2014-07-19 22:46

Cam greu sa aducem tara pe o linie de plutire cand nu vedem ca de fapt cel mai mare dusman al nostru e insusi BASESCU TRAIAN ,si pe linga el inglobez si toooate partidele politice mai ales PDL. Cum naiba sa iti ajunga banii daca statul prin PDL iti taie cu 25% la orice,Ce naiba din 100 ron lunar 240 se duc pe tva ,mai adaugati si celelalte dari si vedeti cat va mai ramane ca sa traiti o luna Si noi o ardem cu jos ala sus celalalt cand toti sant o apa si un pamant ,si vor sa ne distruga si ca indivizi si ca identitate nationala.O sa ajungem sa fim deportati din propria noastra tara pt ca strainii cumpara tot pamantul tarii


Musafir

#38893 Re:

2014-07-20 06:58

#38892: -

ai modificat prietene enuntul si e perfect adevarat ce spui doar ca vezi numai cei 25% taiati de basescu si gasca ,dar adevarul e ca tota clasa politica si mai ales STATUL ne pun pielea in bat zi de zi Iar noi ne lamentam  unii la altii uite ala ce a facut celalalt ce a dres Ar cam fi timpul sa ne luam soarta in propruule maini ,am vazut deja unde am ajuns la 24 de ani de la revolutie ,hai sa vedem sii unde o sa fim la 5 ani dupa ce o sa incepem sa hotaram noi ce e bine pentru familiile noastre si pentru tara Inca nu e tarziu sa ne recuperam tara si vietile Acasa la voi pe cine lasati prieteni sa ia deciziile despre cum sa procedati?? voi? sau il chemati pe vecinul?,cam asa e si cu parlamentul si cu senatori ,deputati si ce dracu mai sant in forurile in care se iau deciziile Si in final pe banii nostri unii fac experimente din care tot noi iesim cu cele mai mari pierderi vorba ai si f....ti si cu banii luati


Musafir

#38894

2014-07-20 07:08

Ar trebui ca la alegeri sa mergem cu totii sa votam punand stampila pe toti in asa fel incat votul sa fie nul sa vedem cum le mai manevreaza atunci

Musafir

#38895

2014-07-20 10:38

ai modificat prietene enuntul si e perfect adevarat ce spui doar ca vezi numai cei 25% taiati de basescu si gasca ,dar adevarul e ca tota clasa politica si mai ales fostul STAT condus de PDL ne-a pus pielea in bat zi de zi Iar noi ne lamentam unii la altii uite ala ce a facut celalalt ce a dres Ar cam fi timpul sa ne luam soarta in propruule maini ,am vazut deja unde am ajuns la 24 de ani de la revolutie ,hai sa vedem sii unde o sa fim la 5 ani dupa ce o sa incepem sa hotaram noi ce e bine pentru familiile noastre si pentru tara Inca nu e tarziu sa ne recuperam tara si vietile Acasa la voi pe cine lasati prieteni sa ia deciziile despre cum sa procedati?? voi? sau il chemati pe vecinul?,cam asa e si cu parlamentul si cu senatori ,deputati si ce dracu mai sant in forurile in care se iau deciziile Si in final pe banii nostri unii fac experimente din care tot noi iesim cu cele mai mari pierderi vorba ai si f....ti si cu banii luati


Musafir

#38896

2014-07-20 10:40

Ar trebui ca la alegeri sa NU mergem cu totii si sa NU votam nepunand stampila pe toti in asa fel incat sa nu existe votul si sa vedem cum le mai manevreaza atunci

Musafir

#38897 Re: CARTI PDF GRATUITE

2014-07-20 12:31


Musafir

#38898 Re: Re: Re: Gadea Presedinte !!!

2014-07-26 04:05

#22213: Agatha Kundri Memete - Re: Re: Gadea Presedinte !!!

Yes Gadea is a liar, puck and hypocrite.  Hiding behind do gooder fakery and political complaining.


Musafir

#38899

2014-07-26 14:16

Yes basescu is a liar, puck and hypocrite. Hiding behind do gooder fakery and political complaining
Alege numele de user

#38900 Subiect

2014-07-26 19:06

Toata clasa politica politica e cuprinsa de minciuna oameni buni Deschideti ochii ei nu fac decat sa sustina statul care ne jefuieste si ne tine ca pe sclavi cu salarii de mizerie , ca ei sa poata sta cu mainile pana la umeri un bugetul tarii Cat o sa mai credeti ca macar un singur politician vrea binele poporului???? Totul e o mare farsa iar noi santem jefuiti sistematic si prin sistem Deja am ajuns sa muncim doar pt ziua de maine ,urmeaza sa muncim doar pentru a avea dreptul de a trai Nu stiu ce am puteam pune in locul statului dar e clar ca trebuie desfiintat ,e clar ca atata timp cat va exista statul va exista coruptia minciuna si inselatoria ,o dovedesc tarile mai democratice decat Romania Treziti-va si vedeti adevaratul inamic STATUL care incearca prin toate mijloacele sa ne subjuge Atata timp cat cotizam la stat prin multele taxe si impozite si TVA ii dam armele cu care ne poate domina Haideti sa ne imaginam ca STATUL nu ar avea bani ,credeti ca jadarmii aia care bat lumea pe la proteste ar mai actiona pt el?? Poate ca o perioada apoi s-ar intoarce impotriva STATULUI pt a fi platiti ,dar cu ce ???? Credeti cumva ca vor aresta oamenii din intreaga tara??? Eu cred ca e imposibil Dupa ce statul va cadea sant convins ca exista multi oameni inteligenti care sa gaseasca o formula de administrare a tarii ,si in principiu totul trebuie sa fie transparent ca toata lumea sa stie despre ce e vorba Islanda a reusit Romania de ce nu ar putea??? NU SANTEM DATORI sa tinem in spinare imensul aparat al STATULUI Incercati doar sa ganditi logic si sa urmariti faptele nu trebuie sa ma credeti pe cuvant Si inca ceva unde se duc miile de miliarde incasate din TVA?