Angajatii Antena 3 sa nu mai fie fortati sa manance zilnic rahat

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Angajatii Antena 3 sa nu mai fie fortati sa manance zilnic rahat

ET

#202 Re:

2014-01-11 12:01

#4: gogu -

Nu, ori esti prost, ori esti FOARTE prost!


Musafir

#203

2014-01-11 12:35

Dejectie ordinara! Mars!!!
cretian cuculescu

#204 Re: Incredibil cat de prosti sunt romanii

2014-01-11 12:46

#180: cristian turturescu - Incredibil cat de prosti sunt romanii

Si? Ni mai poti trai in Romania? Pleaca afara, ti-a recomandat-o chiar tatucul tau pe care il slujesti! Da' cica acolo trebuie sa muncesti, nu sa postezi propagandistic. Iaca na, noi ne permitem sa platim taxele, ba, pentru ca nu prestam dejectii online pe 3 lei pe zi. Fara week-end-uri!

krySs

#205 Sunteti f tari

2014-01-11 12:52

Vad ca ati ramas 123 de prosti dati bice inainte Sant curios dupa ce nu va mai fi basescu o sa va spanzurati sau o sa mergeti sa ii tineti de urat la parnae ?

Musafir

#206

2014-01-11 12:58

si neaparat in pauze sa li se ofere lamai! ca li se apleaca! :)
vali

#207 Vali

2014-01-11 13:28

VA LASATI AMAGITI DE CONSPIRATIA MARXISTOFEMINISTA AUSTROUNGARA NEOLIBERALA A LUI TRAIAN BASESCU. MIRCEA BADEA E SINGURUL CARE SPUNE ADEVARUL IN TARA ASTA. ADRIAN NASTASE PRESEDINTE.
un om

#208

2014-01-11 13:34

spalatilor pe creier! poristilor ! turcistilor !SLUGILOR !Mi-e rusine cu voi[ca sunteti romani ] ,la ce scoli v-ati format ,LINGAILOR !ce mame v-au educat ?saracele de ele ,le compatimesc ...ce nemernici au crescut....! REVENITI-VA !nu va mai ofticati pe antene SLUGILOR!

Musafir

#209

2014-01-11 13:41

Urâţilor şi pe afară şi pe înăuntru!.Să vă fie frică,că idolul vostru pică,şi-aţi rămas fără păpică!
Alege numele de user

#210 Subiect

2014-01-11 13:54

sunteti niste hoti basistilor

Musafir

#211

2014-01-11 14:03

USL CEA MAI MARE MIZERIE.3 MILIOANE DE USELISTI AU VOTAT SI ACUM MANANCA RAHAT.
PITESTEANUL

#212 a chemata pe mama VICTORIA

2014-01-11 14:19

EU SUNT MIC SI NIMENI NU MA MAI ASCULTA.CE SA FAC?AM CHEMAT PE SORA MAI MARE DIN AMERICA SA MA AJUTE SA POT SA SCAP DE CEI CARE-MI VOR CAPUL.SI SORA MEA LA CARE AM MAI PLINS SI CAREIA I-AM CEDAT TOTUL SI CARE CATRE FRATELE EI CEL MAI MARE :UNCLE SAM "MI-AM VINDUT INCLUSIV SUFLET AU VENIT SI AU INCEPUT SA SPUNA CA SA NU-L MAI CRITICAM PE CEL MAI IUBIT DINTRE TOTI PAMINTENII.

DOAMNE OCROTESTE-I PE ROMANI DE ASA CEVA
Dan

#213 Re: Re:

2014-01-11 14:27

#7: Baracuda - Re:

Basisti prosti. Chiar si voi stiti ca singurul om cu imunitate este Traian Basescu..

Liber, FARA presedinte

#214 Re: Romania vs Romani + Adendum

2014-01-11 14:30

#52: leazA - Romania vs Romani

"Când ești mort, nu știi că ești mort. E greu doar pentru ceilalți... la fel și când ești prost..."

Philippe Geluck, citat despre prostie

Tu, daca nu simti nimic si spui ca totusi ti-e bine inseamna ca n-ai murit INCA deci esti doar PROST(PROASTA).

Toti ceilalti ce au inca puterea de a se apara in fata ABUZURILOR BASISMULUI sunt inca in simturi, inca le pasa, le este frica sa nu piarda bruma asta de libertate pentru care unii au luptat si au murit iar altii ca tine NU dar de bucurat de libertate s-au bucurat toti, inclusiv TU. Blazarea si capitularea, pe care o afisezi, denota un caracter labil, slab, las, chinuit de neputinta.

Democratia permite ca dupa ce LIBERTATEA a fost cistigata sa o poti APARA CONTINUU, astfel ca un neavenit ca base, spre exemplu, sa nu o poata stirbi in niciun fel insa pentru asta trebuie sa fi TREAZ, in permanenta alerta, dispus la LUPTI pentru LIBERTATEA TA iar nu o molusca nevetebrata si inactiva care vietuieste ca drojdia in raft.

Clasa politica ce-i drept este lamentabila(ingaduitor fiid) dar trebuie FORTATA, prin orice pirghii democratice, sa serveasca INTERESELE INTREGII NATIUNI ROMANE dar sunt probleme cu ce-am pierdut deja si probabil va fi definitiv pierdut.

Fata de cele spuse "Romania vs Romani" este o tema falsa, nu numai basistii sunt romani si se razboieste Romania cu ei ci romanii sunt in foarte, foarte, mica masura basisti dar si foarte multi ANTIbasisti precum si unii incapacitati ca TINE. Totdeauna voi prefera un adversar pe fata decit un las ce sta pe margine.

Romanii nu-s natie de sclavi doar TU esti SCLAVul propriei neputinte pentru ca VIATA-I O CONTINUA LUPTA, sa stii si TU.

Adendum - este valabil si pentru toti cei ce gindesc ca leazA - LUATI ATITUDINE DACA N-ATI MURIT!

cristian turturescu

#215 Re: Re: Incredibil cat de prosti sunt romanii

2014-01-11 14:52

#204: cretian cuculescu - Re: Incredibil cat de prosti sunt romanii

Iti permiti pe dracu  . Tu  esti  o  beizadea   care  nu are habar  ce inseamna sa  muncesti !    numai  un comunist ca tinte  poate  tine in  brate un securist     ca  voiculescu .     Intrega  tara  geme  sub  guvernare. La  dorna  tocmai  a  inchis       3  frabrici .800 de aoameni au fost concediati  !  marile companii ocolesc romania datorita      nivelului de  impozitare mare  !  taranii     o sa fie jupuiti   !    In capul tau este intuneric !

gadea FATALAU

#216 Re: Re:

2014-01-11 14:55

#127: Kostas - Re:

Foarte CORECT !!!

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-01-11 14:57


LABAdea

#218 Re: Re: La MUIE lu gadea, LABA-dea, ursu si toatat LATRINA3

2014-01-11 14:59

#151: - Re: La MUIE lu gadea, LABA-dea, ursu si toatat LATRINA3

Mda, desi esti o laba trista si incoerenta meriti sa mori in chinuri alaturi de conducatorul mult iubit.

 

Alte cuvinte n-ai în tiuga aia seacă ? Preiei tot de LABAdea ?

LABAdea

#219 Re: Re: Macac pe petitia voastra de CACAT

2014-01-11 15:01

#153: Nostradamus - Re: Macac pe petitia voastra de CACAT

Sa inteleg ca esti un basist nespalat.

 

Păi da. Mă spăl la CUR după ce mă CAC, deasupra ta. De fapt mă speli tu cu LIMBA

LABAdea

#220 Re: Romania vs Romani

2014-01-11 15:07

#52: leazA - Romania vs Romani

Cam ai dreptate. Si eu am tot cam aceiasi parere ca si tine. Doar ca ii place sa ii mai injur pe DISTRUŞII ăştia care au ei impresia că le va fi bine cu alţii. Toţi sunt acelaşi JIGODII. Dar nu ei sunt de vină. Ci PROŞTII care îi pun acolo. N-am votat decât odată în viaţă în 96. Am SUPT-O şi eu crezând că va fi mai bine cu ăia. Aşa că de atunci nu am mai călcăt la vot.

LABAdea

#221 Pt SPĂLAŢII PROŞTI pe creier

2014-01-11 15:19

Cam de câte ori am " semnat " eu aşa zisa petiţie http://www.petitieonline.com/signatures/abuzurile_din_romania_trec_oceanul/start/0/country/RO/location/3980117868 şi http://www.petitieonline.com/signatures/abuzurile_din_romania_trec_oceanul/start/0/country/RO/location/548159835 de vreo 19 ori. Dar prostaci hantenişti, probabil au mii de semături. Vă daţi seama cam cât de veridică e :))

Musafir

#222

2014-01-11 15:21

antena 1 este un munte de KKT

Musafir

#223

2014-01-11 15:22

Slugilor turnatorului le doresc multa m... lor si secaturilor cei urmaresc.
Amygo

#224 Magarie

2014-01-11 15:25

daca poti vota de mai multe ori , oare au valoare aceste petitii ?..!

Musafir

#225 LABAdea e un slugoi basist nespalat

2014-01-11 15:26

infectu' dracului, ma pis pe tot neamul tau de slugoi basisti si infecti. Eu si alte 7.5 milioane, in frunte cu Badea.