Angajatii Antena 3 sa nu mai fie fortati sa manance zilnic rahat

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Angajatii Antena 3 sa nu mai fie fortati sa manance zilnic rahat

gardianu'

#126

2014-01-10 21:37

puscariabili basisti....veniti la taica !
Kostas

#127 Re:

2014-01-10 21:43

#3: -  

 Nu am nimic personal cu slugile de la A3. Si slugile pot sa-si trambiteze opiniile.Ma deranjaza insa munca lor neobosita de a baga in capul oamenilor minciuni. Si nu e greu s-o faca atata timp cat se adreseaza unor creiere deja spalate de regimul comunist.Aceste slugi stiu ca exista multi romani care obosesc sa gandeasca cu capul lor si cred ca primesc ceva pe gratis. Este trist ca sunt si cativa oameni de valoare care parca vor sa fie mintiti si manipulati de niste slugoi.


Musafir

#128

2014-01-10 21:45

cata prostime in Romania !

Musafir

#129

2014-01-10 21:47

Haita lui Voiculescu da mesaje si adeziuni. Cat luati, mai slugoilor ?

Musafir

#130

2014-01-10 21:48

oooooo ati ajuns la suta

Musafir

#131 Re: Re:

2014-01-10 21:49

#127: Kostas - Re:

baseilor voi vorbiti de comunism?


Musafir

#132 @gardianu'

2014-01-10 21:54

vin eu- spune unde

EBA

#133 Re:

2014-01-10 22:05

#129: - "Haita lui Voiculescu da mesaje si adeziuni. Cat luati, mai slugoilor ?"

BAI PULA BLEAGA.. fii atent aici:

Sa dea Dumnezeu sa castigi tu de 1000 de ori mai mult pe luna decat mi-a dat mie Voiculescu sa dau mesaje sau adeziuni !

Daca eu nu am primit nimic, sa nu primesti nici tu nimic de acum incolo, toata viata ta, SA MORI DE FOAME!!! Tu si familia ta!!! E bine?

DOBITOCULE!!!

ps. peste cateva luni de zile cand ai sa constati ca are efect ce ti-am scris eu aici sa ma cauti...

DOBITOCULE!!!


Musafir

#134 Re:

2014-01-10 22:14

#129: - Haita lui Voiculescu da mesaje si adeziuni. Cat luati, mai slugoilor ?

Altceva nu știți mă retardaților? Decaât spălat pe creier și plătiți de Voiculescu ? Pe voi așă v-a luat Băsescu ?

Sau ești si tu un alt prost care face spume de ură, ca să aibe Băsescu un paravan de proști la hoții care îi cară șpaga la nas ?

Nana

#135 nu-ţi udreşte?...

2014-01-10 22:40

...prostalăule, ăsta care terfeleşte tot ce atinge,
mai puţin şleahta lui de hoţi,
ţi-a dat şi ţie vreo casă, vreo barcă, un hectar de
pământ pe undeva?...
...nu ţi-a dat, lui şi-a dat...eşti mulţumit? bravo
râie, când îţi faci odrasla parlamentar UE?w

Musafir

#136

2014-01-10 22:51

Ofticati impututi.Basisti jegosi.Bravo ANTENA 3!Singurul post pentru care se merita sa ti un televizor in casa!

Musafir

#137 Re: Re:

2014-01-10 23:11

#7: Baracuda - Re:

BRAVO, BRAVO , BRAVO,    JOS ANTENELE MURDARE


Musafir

#138 Re: Re: Re:

2014-01-10 23:16

#137: - Re: Re:

DOMNULE GADEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CRED CA OBSERVI CA O MARE PARTE DINTRE OAMENI NU SUFERA USL ....CARE A VANDUT ECONOMIA ROMANIEI, INCEPAND CU ANII 90,  HAI SA-TI SPUN PROCENTAJUL 65% PRO BASESCU, LUPTATORUL NR 1 IMPOTRIVA CELORV CARE SE CREDEAU PATRONII STATULUI ROMAN.... SI 35% usl comunistiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


Musafir

#139 Smenari imputiti

2014-01-10 23:33

Bai disperatilor, aveti impresia ca cineva trebuie sa fie platit pentru a avea o opinie? Numai de asta vorbiti, basisti imputiti ce sunteti. Avortoni ai istoriei, ati ajuns sa fiti mai huliti decat regimul comunist dinainte de '89. Va vine randul si voua randul, cum i-a venit si lui Ceasca.


Musafir

#140 93 de slugoi basisti

2014-01-10 23:35

93 de postaci basisti. Doar atat puteti?
Un European

#141

2014-01-10 23:49

Urmeaza cuma CC-ul ????? Lingailor Aveti curaj sa ziceti la lume ca vreti sa face ca pe vremea lui ceasca ???? De aia il ameninat pe Ponta.Voiculesc.Nastase.Becali ca va zicea in fata ca asta vreti sa faceti ????? Sunteit niste Jegosi imputiti Nu uitati SUNTEM CETATENI EUROPENI SI AVEM DREPTURI.A si voi vreti sa ne dati DREPTUL DE A MURI DE FOAME ??? RUSINE
corect

#142 Re:

2014-01-11 00:46

#12: -  

 sunteti bolnavi...cu capul...halal de voi, niste retarzi,  pupati-l pe base acolo unde nu-l vede soarele niciodata....

LABAdea

#143 La MUIE lu gadea, LABA-dea, ursu si toatat LATRINA 3

2014-01-11 01:46

Ba daca voi considerati ca e normal sa poti vota o petitie doarte usor de mii de ori si sa induci in eroare pe prosti, atunci insemna ca aia chiar merita sa fie PROSTI. Deci iar s-a demonstrat ca spalati creiere la PROSTI, in cel mai mare hal. PUSCARIASILOR.
LABAdea

#144 La MUIE lu gadea, LABA-dea, ursu si toatat LATRINA3

2014-01-11 01:48

Ba daca voi considerati ca e normal sa poti vota o petitie doarte usor de mii de ori si sa induci in eroare pe prosti, atunci insemna ca aia chiar merita sa fie PROSTI. Deci iar s-a demonstrat ca spalati creiere la PROSTI, in cel mai mare hal. PUSCARIASILOR.
ursu brun

#145 La MUIE lu gadea, LABA-dea, ursu si toatat LATRINA 3

2014-01-11 01:48

Ba daca voi considerati ca e normal sa poti vota o petitie doarte usor de mii de ori si sa induci in eroare pe prosti, atunci insemna ca aia chiar merita sa fie PROSTI. Deci iar s-a demonstrat ca spalati creiere la PROSTI, in cel mai mare hal. PUSCARIASILOR.
gadea FATALAU

#146 Prosteala pe fata

2014-01-11 01:49

Ba daca voi considerati ca e normal sa poti vota o petitie doarte usor de mii de ori si sa induci in eroare pe prosti, atunci insemna ca aia chiar merita sa fie PROSTI. Deci iar s-a demonstrat ca spalati creiere la PROSTI, in cel mai mare hal. PUSCARIASILOR.
Felics

#147 varanu

2014-01-11 01:49

Ba daca voi considerati ca e normal sa poti vota o petitie doarte usor de mii de ori si sa induci in eroare pe prosti, atunci insemna ca aia chiar merita sa fie PROSTI. Deci iar s-a demonstrat ca spalati creiere la PROSTI, in cel mai mare hal. PUSCARIASILOR.
LABAdea

#148 Macac pe petitia voastra de CACAT

2014-01-11 01:50

Ba daca voi considerati ca e normal sa poti vota o petitie doarte usor de mii de ori si sa induci in eroare pe prosti, atunci insemna ca aia chiar merita sa fie PROSTI. Deci iar s-a demonstrat ca spalati creiere la PROSTI, in cel mai mare hal. PUSCARIASILOR.
LABAdea

#149 SPALATII pe creier

2014-01-11 01:50

Ba daca voi considerati ca e normal sa poti vota o petitie doarte usor de mii de ori si sa induci in eroare pe prosti, atunci insemna ca aia chiar merita sa fie PROSTI. Deci iar s-a demonstrat ca spalati creiere la PROSTI, in cel mai mare hal. PUSCARIASILOR.
raspopeala

#150 MUUIE cu PULA SCULATA si plina de CACAT

2014-01-11 01:51

Ba daca voi considerati ca e normal sa poti vota o petitie doarte usor de mii de ori si sa induci in eroare pe prosti, atunci insemna ca aia chiar merita sa fie PROSTI. Deci iar s-a demonstrat ca spalati creiere la PROSTI, in cel mai mare hal. PUSCARIASILOR.