Parc tematic pentru copii in Sighisoara

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Parc tematic pentru copii in Sighisoara


Musafir

#1

2013-04-13 14:48

Copiii nostri nu au un loc de joaca conform standardelor europene(vezi cel din Tg. Mures de langa Gradina Zoo). Si asa sighisorenii sunt destul de nevoiasi, de ce sa fie obligati sa faca drumul la Tg. Mures pt. a le oferi copiilor lor o mica bucurie?

Musafir

#2

2013-04-26 09:20

Cam putine semnaturi pentru aceasta petitie! Oare chiar nu e nevoie de un parc tematic pentru copii din Sighisoara?

Musafir

#3

2013-04-27 17:43

iata un lucru foarte util pentru sighisoreni. Nu ar strica si un parc pentru adulti cu aparate de fitnnes, asa cum sunt in toate orasele civilizate.
Nelu

#4

2013-04-27 18:35

"Parc tematic". Care este "tema"? E o propunere vaga.Fara descriere, fara detalii etc. Macar cateva detalii succinte ar prinde bine. Am "semnat" pentru ca-mi place ideea.

Musafir

#5

2013-04-27 18:57

DA,e o idee buna, dat fiind faptul ca am si eu doi baieti si astept sa se faca si in orasul nostru ceva pentru copii,deoarece autoritatile nu sunt interesate de asemenea proiecte,poate pe aceasta cale se va rezolva ceva,oricum le multumesc celor care au preluat initiativa.bravo!

Musafir

#6

2013-04-27 20:31

ar fi foarte bine si frumos sa se aprobe,avem nevoie de asa ceva in frumosul nostru oras.va multumim tuturor celor care ajutati la aceasta realizare!

Musafir

#7

2013-05-02 10:58

Ma bucura aceasta initiativa. Vin des la Sighisoara, orasul meu natal.Doresc ca si nepotica mea sa petreaca aici vacantele iar orasul duce lipsa de locuri de joaca pentru copii.

Musafir

#8 http://www.petitieonline.com/salvati_oltchim_si_arpechim

2013-05-21 18:06

OLTCHIM - ARPECHIM IN INSOLVENTA! URMEAZA FALIMENTUL?
DREPTATE PENTRU OLTCHIM - ARPECHIM! DREPTATE PENTRU ECONOMIA ROMANEASCA!

SALVATI ECONOMIA DIN ROMANIA!
SALVATI OLTCHIM ARPECHIM!

SEMNATI PETITIA http://www.petitieonline.com/salvati_oltchim_si_arpechim !

Musafir

#9

2013-06-05 05:03

Felicitari pentru initiativa Iulian Sarbu!

Musafir

#10

2013-06-21 14:12

Ideea e buna,doar ca trebuie sa se si finalizeze.