Ciolos, opreste crima!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Ciolos, opreste crima!


Musafir

#451 Re: Moarte Cainilor

2016-08-01 21:28

#444: Eutanasiati Maidanezii - Moarte Cainilor 

 Dar,de ce nu și vouă ? Ceea ce faceți voi se numește instigare la crimă. Rog Poliția și DSV să se sesizeze !

Poliția și DSV dorm în nesimțirea lor

#452 Re: Re: Moarte Cainilor

2016-08-02 10:09

#451: - Re: Moarte Cainilor 

 Poliția și DSV dorm în nesimțirea lor.


Musafir

#453

2016-08-05 16:48

pentru ca, din pacate, lucrurile sunt departe de a se indrepta in directia buna. Dovada: crima ce s-a defasurat atata vreme la doi pasi de noi, de Campina, oras ce se considera a fi unul cu locuitori culti si civilizati! asta in timp ce eu si alti cunoscuti ai mei am investit timp, afectiune si bani pt a salva cat mai multe animalute abandonate in cartierul nostru!

Musafir

#454

2016-08-10 14:46

nu face decat crime precum la subiectele de definitivat din 2016

Musafir

#455

2016-09-10 21:17

Suntem îngroziti si scârbiti de "tratamentul" aplicat câinilor fara stapân în RO ! Sub obladuirea unei legi barbare, se construiesc averi uriase din torturarea maidanezilor si uciderea lor cu bestialitate. Lumea civilizata ne priveste cu repulsie, iar Romania e denumita în presa straina "iadul animalelor". Avem pretentia sa fim respectati, când ne comportam cu animalele ca niste brute primitive ? Respectul se câstiga prin actele noastre ! Si daca guvernele dau legi care permit si încurajeaza masacrul animalelor, netinând cont de opinia maselor si de blamul lumii civilizate, nu merita respect ! Macar acum, dupa ce au fost ucisi în chinuri groaznice sute de mii de câini, OPRITI CRIMA d-le Ciolos ! Daca nu sunteti ca toti ceilalti ...

Musafir

#456

2016-10-20 16:51

Eu am semnat aceasta petitie fiindca iubesc animalele si am vazut mai multi cazurii la stiri si
mi-se face rau cand vad langa ce oameni traim
Căcatul „Eutanasiati Maidanezii”

#457 Re: Moarte Cainilor

2016-11-12 20:54

#444: Eutanasiati Maidanezii - Moarte Cainilor 

Mai multe despre psihopatul care se ascunde sub numele „Eutanasiati Maidanezii”: emil-mivovanu.tk