NU HOTĂRÂT EMIGRANŢILOR MUSULMANI ŞI CLĂDIRII MOSCHEII ÎN ROMÂNIA


Musafir

#51

2016-01-26 20:07

nu-mi doresc acest monstru anticultura in romania.afara cu islamul din romania.

Musafir

#52

2016-01-26 21:09

Doresc o tara si un neam sanatos.Nu moschei in tara ,fiecare au tara lor...nu exodului!

Musafir

#53

2016-01-27 05:57

Pentru binele nostru.

Musafir

#54

2016-01-27 06:46

Nu sunt de acord construcția moscheiei si primirea imigrantilor

Musafir

#55

2016-01-27 10:13

Acesti musulmani nu vin sa se integreze, vin sa-si impuna religia lor, regulile lor de viata, tot ce inseamna islam si asta prin violenta, prin teroare, prin tot ce-i mai rau. Daca sunt doar niste amarati care fug de saracie, sa se duca in tarile musulmane bogate, nu asa ar fi firesc?


Musafir

#56

2016-01-27 12:31

Pt. ca sunt o subspecie v-o jur am trait in tari musulmane si nu sunt rasist.

Musafir

#57

2016-01-27 14:19

Pentru ca sunt ROMAN cu copii ce abia si-au terminat o facultate si vad viitorul lor foarte sumbru; ROMAN cu bunici ce au luptat in ambele razboaie mondiale ptr tarisoara asta, ptr ca provin din neam de razes moldovean si NU POT sta pasiv sa vad cum o clica de oportunisti si iubitori de putere, tradatori, ne flutura in mod diplomatic si parsiv, de parca am fi o natie de oligofreni, acelasi slogan European.

A fi membru al acestei UE, daca inseamna un alt dictat gen Stalinist, trebuie revizuita imediat pozitia noastra ca natiune si opriti parlamentarii europeni romani, sa mai fie robotii comandati de Bruxell. SA IASA TOT POPORUL IN STRADA CAT NU SUNTEM DESFIINTATI CA NATIUNE DE ACEASTA CONDUCERE TRADATOARE! SAU DACA EI CALCA IN PICIOARE CHIAR CONSTITUTIA PE CARE AU JURAT SI NOI STAM PASIVI, ATUNCI PREGATITIVA SA EMIGRATI IN RUSIA, PTR CA TARA ASTA ESTE VANDUTA, SE PARE! Daca internetul te-a ajutat Domnule PRESEDINTE, prin retelele de socializare sa ajungi la Cotroceni, eu in locul dumitale m-as gandi ca oricand poti aduce dezastru in tara asta prin mobilizarea ce o poti determina datorita pasivitatii si muteniei Dvs. Va spune un cetatean care REGRETA CA v- a votat. Este cea mai mare teapa pe care aceasta natiune o primeste de la revolutie. Rusine domnule Iohanis! Mai simtiti romaneste? NU SE VEDE! NICI IN CAZUL FAMILIILOR CU COPIII RAPITI, NICI IN CAZURILE DE POLITICA INTERNA, SUNTETI UN ABSENT! Eu Cred ca Regele Ferdinand simtea mult mai mult romaneste chiar daca nu stia limba romana la aducerea lui in tara.


Musafir

#58

2016-01-27 14:21

VREM SA RAMANEM CU TRADITIILE NOASTRE NU DA VINA EI SA IMPUNA LA BUCURESTI sharia si haosul CUM AU FACUT LA PARIS, LONDRA ETC.
Ion

#59 Re:

2016-01-27 14:22

#57: -  

 Bravo

 


Musafir

#60

2016-01-27 14:29

PENTRU CA NU DORESC ISLAMIZAREA EUROPEI SI IMPLICIT A TARII NOASTRE

Musafir

#61

2016-01-27 15:01

Pentru ca nu doresc islamizarea Romaniei si a Europei. Doresc sa fie pastrate traditiile noastre culturale si religioase, Doresc un viitor linistit pentru copiii si nepotiii mei, sa nu ne fie frica sa ne pastram credinta crestina, sa ne botezam pruncii si sa-i educam in credinta crestina, sa nu ne fie frica sa-i trimitem la scoala, sa nu ne fie frica sa iesim din casa.


Musafir

#62

2016-01-27 16:51

Nu doresc ca in Romania sa fie primiti refugiatii, mai ales dupa cele intamplate in Germania (atacurile sexuale din noaptea de Anul Nou). Printre ei se pot infiltra teroristi ISIS , plus ca ei nu se integreaza in nici o societate oriunde s-ar duce, sunt violenti, pot aduce diverse boli . Vor destabiliza tara. Nu trebuie ca Romania sa se supuna politicii UE sau politicii lui Merkel. UE aproape se destrama, Schengen nu mai exista. Fiecare tara trebuie sa-si apere granitele si cetatenii sai.

Musafir

#63

2016-01-27 17:10

Pentru ca nu doresc in tara mea violentele care au loc in tarile care au primit emigranti.


Musafir

#64

2016-01-27 18:16

SUNT SATUL DE PROSTIILE CARE TRE SSA LE INGHITIM DIN CAUZA STATUTULUI DE EMIGRANTI-REFUGIATI A CELOR CARE VIN SA STUDIEZE SAU PUR SI SIMPLU FUG DIN CALEA RAZBOIULUI SA RASPUNDA PENTRU CEA CE FAC SI SA ISI CASTIGE EXISTENTA LA FEL CA NOI TOTI
Deea

#65 Gramatica

2016-01-27 18:44

Salbatic* nu salbatec.Vine din latinescul salvaticus care se transforma prin betacism in salbaticus si prin apocopa dispar ultimele sunete.Astfel se ajunge la salbatic!Invatati sa scrieti si apoi creati astfel de petitii :))))


Musafir

#66

2016-01-27 19:14

Cred in tara mea,indiferent de cine o conduce,suntem si vom ramine intotdeauna o "insula" in aceasta Europa prea plina de ea.

Musafir

#67

2016-01-27 19:54

Niste satane iluminate cica, vor sa distruga si sa alunge romanii, cei care au cea mai adevarata istorie, noi suntem cei ce am zamislit europa...ne asteapta o ,, novus ordo seclorum,, de care nu scapam.

Musafir

#68

2016-01-27 21:27

Doresc o Romanie curata ca in anii cand eram copil..anii 65-79

Musafir

#69

2016-01-27 21:49

Nu sunt de acord cu boritii si infecții ăștia de criminali si violatori ordinari. Sa stea acolo la ei sa își apere tara si sa umble cu fustele in cap pînă crapă.

Musafir

#70

2016-01-27 23:54

Fiecare in tara lui cu cultura si religia lui. Ceea ce face UE -nu face altceva decat vinderea Europei Crestine calailor platiti de masonerie.  Nu vrem o tara murdara ! Sa cerem iesirea din UE ! Cum Rusia nu face parte asa sa facem noi. Cum Rusia are ca presedinte pe Putin ortodox -asa vrem si noi un  presedinte ortodox la carma tarii !  


Musafir

#71

2016-01-28 08:28

Acești musulmani să meargă în mama lor la ei în sărăcia și incultura lor de jegosi

Musafir

#72

2016-01-28 09:52

pentru ca nu e normal ce se intampla!

Musafir

#73

2016-01-28 10:42

Pentru viitorul copiiilor nostri!

Musafir

#74

2016-01-28 10:58

LA O SARACIE MAI ADUCEM ALTA SARACIE?

Musafir

#75

2016-01-28 13:44

Cei vinovați să-i ajute ! Poporul român nu i-a nedreptățit .Cine a provocat aceste războaie . Noi nu avem de ce plăti .Suntem destul de urgisiți în mijlocul a două imperii Uniunea Europeană și SUA împreună și pe partea cealaltă Federația Rusă . Este prea mult pentru noi ,să fim tot timpul între coloși care nu găsesc drumul spre PACE .