Nu desfiintarii Clinicii de chirurgie vasculara din Timisoara!


Musafir

#126

2015-07-30 12:30

Am semnat aceasta petitie pentru ca lucrurile bune sa se mai poata repeta si in aceasta tara. Sunt beneficiara profesionalismului, daruirii, talentului si muncii Colectivului Clinicii de Chirurgie Vasculara Timisoara. Acesti oameni sunt cei care merita toata consideratia noastra.

Musafir

#127

2015-08-01 14:05

Pentru toate lucrurile bune facute de colectivul Clinicii de chirurgie vasculara Timisoara

Musafir

#128

2015-08-01 14:15

Pentru ca oameni precum dl. prof. dr. Ionac sa poata sa ajute oameni ca mine, ca tine, etc. harul si pasiunea lui sunt foarte rare. In loc sa-i pretuim incercam sa-i linsam? Unde incercam sa ajungem? Nu avem nevoie de oameni capabili, sufletisti si talentati? Ce exemplu dam copiilor nostri si ce mostenire le lasam?

Musafir

#129

2016-01-04 13:08

Multumesc din suflet dl.prof. Ionac pentru profesionalism, competenta si nu in ultimul rand pentru faptul ca in urma operatiei pe care a facut-o mamei mele, a pus-o pur si simplu pe picioare.

Musafir

#130

2016-01-13 15:38

Avem nevoie de o astfel de clinica in zona.
Mihu Cristiano Politehnica University of Timisoara

#131

2016-08-27 13:38

Un jegos ordinar, bișnițar și măcelar. 90% din cazuri sunt cu amputatii la a doua sau a treia intervenție. Tuturor celor care îl pupa în cur le doresc sa ajungă pe mana lui și sa îi nenorocească așa cum mi-a nenorocit mie o ruda după ce si-a luat dreptul adică 1000 euro evident donație în ziua internării la fundația lui de rahat unde spală mita.

John Chivu

#132

2016-08-27 13:43

Citind adeziunile ai impresia ca sunt anunțuri la mica publicitate pentru țigăncile care ghicesc în cărți. Cam asta e și Ionac simulează medicina Cum țiganii simulează cunoașterea viitorului. Nimeni nu vrea desființarea clinicii, ci doar a interlopului cu figura de șoarec las ionac