CEREM ca DAN DIACONESCU sa fie LIBER si cazul lui sa fie rejudecat in baza de probe


Musafir

#226

2015-05-01 22:04

SPER SA FIE LIBER NU MERITA SA STEA INCHIS ACOLO E LOCUL LA HOTII CARE A DISTRUS TARA , NU A LUI DAN EL NU A FACUT RAU, RAUL LA FACUT ALTI SI STAU LIBERI

Musafir

#227

2015-05-01 22:10

Ceremony dreptate hotii afara ne vin ovation in puscarie rusineeeeee justitiei romane Libertate lui Diaconescu

Musafir

#228

2015-05-01 22:25

Dumnezeu sa l ajute!

Musafir

#229

2015-05-02 05:15

Sa se indrepte eroarea judiciara facuta lui D.D.

Musafir

#230

2015-05-02 05:42

Consider ca nu au fost un proces echitabil mmmm

Musafir

#231

2015-05-02 06:46

Pentru ca DD nu este vinovat , face inchisoare politica

Musafir

#232

2015-05-02 10:36

Cred ca Dan Diaconescu este nevinovat ...totul este o inscenare

Musafir

#233 PETITIE

2015-05-02 12:17

...mai bine, sa scape 10 nevinovati decat sa fie incarcerat un nevinovat, caci mult prea multi oameni spun ca dosarul este fabricat, deci sa se rejudece cazul DD !...CONVINGEREA INTIMA A MULTORA , ESTE CA DAN DIACONESCU ESTE NEVINOVAT, CHAR DACA NU AU CONT FE FACEBOOK !

 

...VA MULTUMESC !


Musafir

#234

2015-05-02 14:40

Doresc sa fie liber pt ca este arestat politic si a facut mai mult bine decat altii care sunt liberi

Musafir

#235

2015-05-02 18:10

nu cred ca ajuta la ceva aceasta petitie dar in politica toti fac puscarie chiar daca nu sint vinovati (ex dl Dan Diaconescu,Gigi Becali s.a.m.d.) Asa se intimpla cand suntem condusi de o adunatura de hoti ,,,,,iar porcaria cu vizibilitatea petitiei ar trebui scoasa e o porcarie pt o persoana corecta

Musafir

#236

2015-05-02 18:12

Pentru ca am incredere in el, consider ca este nevinovat //////

Musafir

#237

2015-05-02 19:44

Din solidaritate cu prietenii care lupta astfel pentru un om care doreste binele tarii noastre : DAN DIACONESCU !

un roman mai prost

#238

2015-05-03 05:46

arestat politc de regimul fanariot-mafiot, regimul dictocratic poscpmunist, de pupeti marionetle americonilor bancherilor globalisti. De frica ,i0auiau incg=his televiziunile cu ajutorul aparatului de cenzura CNA. Ticalosi care calca drepturile democratice in picioare, dreptul la libera exprimare.In primuAsa au furat alegerile si-n decembrie 2-12 au facut pact grupararile de jihadisti din stinga si dreapta puteri, urmasi lui Iliescu si gasca lui Basescu, tradatori, teoristi mafioti puteri postdecembriste.La alegerile Presidentiale au facut diversiunea primului tur de vot, securistineosecuristi societatile ,organizatile secrete Secu,Servicile de fapt deservicile nationale care conduc din umbra Romania , servicile intereselor straine. ESTE CLAR CA ESTE DETINUT POLITC, DE FRICA AU DISTRUS PARTIDUL SA RAMINA NUMAI PARTIDELE, GRUPARILE DE TEORISTI, TRADATORI,MAFIOTI CARE AU ACAPARAT PUTEREA SI CONDUC ROMANIA DIN DECEMBRIE 89.jos regimul dicotcratic de la bucuresti ,kos cenzura regimului , fost dictatura mafiei de stat. jOS sECURITATEA, CARE ATENTEAZA LA SECURITATEA SIGURANTA NATIONALA, CAPI CARACATITEI DE STAT,. NE-AM SATURAT DE CIRCUL MEDIATIC, LA COMANDA REGIMULUI .AU INCEPUT CENZURA SECURISTI,NEOSECURISTI.

un roman mai prost

#239

2015-05-03 05:53

JOS REGIMUL DICOTCRATIC POSTCOMUNIST!JOS REGIMUL FANARIOT MAFIOT! JOS SECURITATEA NEOSECURITATEA SERVICLE CARE COMPLOTEAZA IMPOTRIVA INTERESELOR NATIONALE, IMPOTRIVA DEMOCRATIEI. DESFINTATE CUIBURILE DE TRADATORI, TERORISTI ACOPERIT SOBOLANI INFILTRATI IN TOATE FUNCTILE, DE CONDUCERE ALE INSTITUTILOR STATULUI, TOTI ACOPERITI DE PESTE TOT IN TOATE, TOTI INFILTRATI IN APARARUL MEDIATIC, JOS MEDIACRATIA  DE STAT.STATUL ROMAN A AJUNS O COLONIE LA COMANDA ORGANIZATILOR, SOCIETATILOR SECRETE,O COLONIE GLOBALISTA, CONDU=SI DE NISTE BABUINI IRESPONSABILI, DE NIOSTE TRADATORI, TERORISTI MAFIOTI ACOPERITI.


Musafir

#240

2015-05-03 05:59

PTR LIBERTATE. DREPTULUI LA LIBERA EXPRIMARE, IMPOTRIVA REGIMULUI DICTOCRATIC POSCOMUNIST,IMPOTRIVA DICTATURI MAFIE DE STAT POSTDECEMBRIST, PTR O ADEVARATA JUSTITE CU JUDECATORI SI JURATI DREPTI. NU O JUSTITIE LA COMANDA REGIMULUI. PTR O ADEVARATA DEMOCRATIE.

Musafir

#241

2015-05-03 16:59

Am semnat petitia pentru ca vreau OTV pe cablu.
Vreau un trai mai bun si pe DD liber.
Am 19 ani. M-am nascut si crescut cu OTV-ul.
In 2008 cand aveam 12 ani, ma uitam la DDD chiar daca erau cazuri gen Elodia si pe ecran era avertisment +15 ani pentru ca reflectau adevarul. Cu curve pe masa lui DD sau fara, cu morti in direct sau reluare, eu vreau DD SI OTV LIBER.

Musafir

#242 Re: Renata

2015-05-04 15:05


Musafir

#243 Re: Renata

2015-05-05 11:16

DGusa
Musafir

#244

2015-05-20 06:44

CEREM, cer personal ca DAN DIACONESCU sa fie LIBER si cazul lui sa fie rejudecat in baza de probe si cablu OTV sa fie reinstaurat dar urgent! Acest caz a dnului Dan Diaconescu , este si cazul nostru a tuturor Romanilor Americani, care nu vom lasa nedreptatea, ura, sa  succeseze  in continuare ! L am iubit pe Dan si l vom iubi mereu! Pina la urma suntem toti oameni si avem greseli intrun mod sau altul ! Din aceasta cauza am cerut : Ca Dan sa fie rejudecat in baza de probe, si bineinteles vor participa la judecata si Agenti ai politiei a lumi care este : USA. Vom implica si USA Televiziunile din USA, London etc, ca sa fie foarte cunoscut publicului de pretutindeni , de cea ce se intimpla inca intro tara decalarata (democrata doar ca Romania! Dupa aceasta rejudecata impreuna cu probe etc; daca intradevar Dan este vinovat,suntem deacord toti impreuna cu Dan sa faca pedeapsa necesara! Dar pina atunci nu! Credem caci sunt destul de connstienti, responsabili, organele juridice din Romania ptr semnarea sentintei lui Dan Diaconescu !

Cu stima ; Daniel Ganea usa.    


Musafir

#245

2015-05-28 12:33

Dan trebuie sa fie liber

Musafir

#246

2015-06-02 06:54

Greul de abia de acum începe vei vedea popor Român că ai ales aceiași șleahtă de hoți și de escroci să te conducă , nu toți ca să nu se înțeleagă că toți care sunt în parlament și guvern sunt la fel însă nu uitați că acei în   care am avut mare încredere în cei din ppdd , și anume T.Barbu , Popa, și majoritate neau trădat speranțele sau unit cu hoțul și mincinosul de plagiator ,asta nu se iartă ușor nici nu se uită ,naivitatea lui DD și sinceritatea lau adus aici acum sperăm să iasă și să se trezească la realitate să vadă pe cine a ajutat și a tinut în brațe , Să te ajute Dumnezeu să ieși afară DD


Musafir

#248

2015-06-12 14:59

libertate.e nevinovat,sa fie judecat in libertate .alti au vandut tara si au furat bancile ,si sunt liberi....se pare ca Dan a cam deranjat hotii.

Musafir

#249

2015-06-19 04:59

Este nevinovat.

Musafir

#250

2015-06-19 05:11

Sa fie liber! Dan Diaconescu nu e hot.