Sustin Platforma Romania100

Quoted post

Un Crestin adevarat si nu contrafacut...

#2229 K. Iohannis vrea sa "dreaga" busuiocul in stil nemtesc

2016-10-21 13:52

K. Iohannis vrea sa "dreaga" busuiocul in stil nemtesc dar noi romanii nu suntem asa de prosti sa il credem !

Azi s-a fofilat ca de fapt el respecta Petitia BOR in care sunt 3.000.000 de semnaturi ca tara noastra este crestina de 2.000 de ani si la noi doar prin unirea unui barbat cu o femeie poti avea copii si deci poti fi numit O FAMILIE FERICITA. Dar sasul cum nu are copii el crede ca si prin unirea a doi barbati poti face copii pe banda rulanta... oare el stie cum si cu cine la facut masa ?

Esti omul satanei ! Desi te-am ales in 2014 sa nu iasa mincinosul de Ponta, acum regret amarnic, cel putin Pinochio stie cu cine poti face copii pe cand tu inca bajbai si ai halucinatii. Piei satana si sper ca Seful BOR sa  te "binecuvanteze" de azi inainte, ratacitule. Eu nu ii judec pe cei rataciti ca vor fi judecati de Dumnezeu dar ii judec pe cei care incurajeaza lucrarile diavolesti. Auzi, cumpara si tu o carte care se numeste BIBLIA dar sa fie si Vechiul Testament in ea si citeste cele 5 carti ale lui Moise care se numesc si PENTATEUHUL si vei sti ce inseamna pentru Dumnezeu FAMILIA !!! Incearca ca nu musca si nici nu-ti strica ratacitule.

Raspunsuri


Musafir

#2230 Re: K. Iohannis vrea sa "dreaga" busuiocul in stil nemtesc

2016-10-21 14:41:23

#2229: Un Crestin adevarat si nu contrafacut... - K. Iohannis vrea sa "dreaga" busuiocul in stil nemtesc 

 Un crestin adevarat nu se exprima in felul acesta. Biblia indeamna la toleranta si intelegere - daca tot citati Biblia - or textul dumnevoatra este cu totul opus spiritului Bibliei. Ar fi bine sa mai cugetati asupra "religiozitatii" D-voastra, mie mi se pare ca ori nu ati citit declaratia lui Johanis, ori nu sunteti cu adevarat credincios. Am dreptate, poate?