Sustine ne-echivalarea asistentilor cu postliceala cu facultatea de asistenta medicala si moase

Quoted post


Musafir

#91 Re: Re:

2016-08-13 06:46

#88: - Re:  

 si dumneata,anonimule de la nr #88,mai scuteste-ma cu liceul tau sanitar. am dat si eu examen acolo si stiu ce fel de persoane intrau acolo.drept dovada ca dintre voi doar o parte foarte mica mai practicati,restul va ocupati de cu totul altceva. asa ca,scuteste-ma cu stiinta ta fara limite.de aceea daca plecati sa profesati in strainatate sinteti asimilati posturilor de infirmieri,pentru ca a ingriji un bolnav nu e treaba cuiva care nu e matur din punct de vedere legal. o persoana care ingrijeste un semen de-al lui trebuie sa faca scoala medicala dupa implinirea virstei de 18 ani.credeti ca doar voi stiti meserie,dar nu e adevarat.sa va fie rusine ca va comportati astfel. cine va da dreptul sa ii judecati pe cei ca voi? nimeni. doar un medic o poate face,nu voi. mi-e sila de cei ca dumneata,care va credeti buricul pamintului si nimeni nu mai e ca voi......

Raspunsuri

m.g.

#130 Re: Re: Re:

2017-04-06 12:33:57

#91: - Re: Re:  

 Vezi ca ai probleme cu "vederea"...cine a deschis postul, nu voi astia cu facultate? Cine se crede cel mai...?