Morometii la subiectul 3 la bac

Quoted post

Pikachu

#1253 Nu mai am cuvinte.

2016-07-05 10:04

Cat de distrus sa fi sa vrei sa se puncteze ceva ce e greait? Chiar daca sunt din aceasi generatie cu voi imi e rusine sa o zic cuiva. Dupa mine, toti cei care au semnat si vor semna aceasta petitie sunt niste inculti su nu merita sa promoveze examenul de bacalaureat la Limba si literatura Romana. 

P.S. Nu am nimic cu nimeni, asta fiind doar parerea mea...

Raspunsuri


Musafir

#1286 Re: Nu mai am cuvinte.

2016-07-05 10:41:49

#1253: Pikachu - Nu mai am cuvinte. 

Nu este o gresala la un grup restrans ci una extinsa, deci aici ceva nu a fost inteles. Nu mai faceti pe lupii moralisti. 


Musafir

#1322 Re: Nu mai am cuvinte.

2016-07-05 11:30:48

#1253: Pikachu - Nu mai am cuvinte. 

 nimeni nu tia cerut parerea.Daca nu vrei sa semnezi nu te obliga nimeni,nu inseamna ca poti sa ii faci pe oameni in toate felurile.Eu nu am gresit la subiectu trei dr sunt multi care au gresit si daca aceasta petitie o sa ii ajute eu sunt de partea lor,pentru ca pe noi nu ne afecteaza cu absolut nimik faptul ca ei o sa fie punctati.Eu inteleg ca nu e in toatlitate corect dar nici gresit si nu vad dk sunteti asa de rai, cand puteti sa faceti bine unor persoane voi faceti doar rau, ce ar avea daca iar puncta? nu te depuncteaza pe tine sau pe oricare altu si daca prin voturi se poate face ceva aleg sa fiu de partea lor, sunteti oamnei rai da fiecare o sa plateasca pentru greselile sale puteti face un bine dar ati face doar rau...mie rusine sa vad cati oameni sunt atat de josnici