Morometii la subiectul 3 la bac

Quoted post

Anonim.

#1223 Re:

2016-07-05 09:29

#1212: -  

 Cum adica cerința vagă? Acelasi subiect a fost si anul trecut. Daca ai fi invatat si ai fi facut asa multe variante ai fi știut sa scrii. Rusine voua ca ati facut tot circul asta pentru prostiile voastre. Nu va accepta nimeni petiția cum nici celor de clasa a 8a nu le-au acceptat-o. 

Atatea comentarii ca sa ce? Ok, a fost greseala emoții etc, dar altii cum de au scris corect cum de au gândit bine? Eu anul trecut cum de am stiu sa scriu la subiectul 3 un roman interbelic? 

Pentru asta e subiectul 3 ca sa facă diferența intre voi cei care nu meritați mai mult de 7 si cei care au invatat si si-au dat mai mult interes fata de voi.

Vreti note bune ca sa intrați la facultate. Pentru ce? Facultatea nu e pentru toata lumea de asta n-ai unde sa te angajezi dupa ce termini 100 de facultăți pentru ca vin unii ca voi care au aceeasi diploma de licența/disertație/doctorat si bani sau "pile" si stau fara sa ii doară capul la un loc de munca unde se câștiga bine. Iar eu si altii care învățam si avem mai multe cunoștințe ca voi mergem si lucram intr-un magazin alimentar. 

Ar trebui sa se ia in serios orice examen nu sa radem de cei care au scris corect si sa luați aceeasi nota ca si ei poate mai mare. 

Raspunsuri

Dai search dupa cuvantul "vag" si iti caci reply-ul in commenturile tuturor?

#1241 Re: Re:

2016-07-05 09:46:16

CocaLar la mishto

#1300 Re: Re:

2016-07-05 10:57:19

#1223: Anonim. - Re:  

 Putem face o petitie ca sa poata intra toti la facultate?