O sustinem pe Hermina din Danemarca sa il aduca acasa pe William

Quoted post


Musafir

#98

2016-06-26 13:21

Este nedrept ce se intampla acestei mame si nu numai...de aceea tb sa punem semanatura langa semanatura sa o ajutam.Acest putin.poate face mult!. Sub conducerea lui Dumnezeu.cu siguranta va reusi. Sa ne rugam neincetat pt toate aceste mame in suferinta.caci ajutorul vine de Sus! Binecuvantari ceresti.incredere si curaj...nu sunt singure...oamenii dau o semanatura si o rugaciune.dar implinirea este divina...

Raspunsuri


Musafir

#111 Re: Re:

2016-07-12 04:59:40

#98: -  

 Cu ce o ajuta semnăturile frate? Ca eu ma jur ca nu inteleg. În lor sa piardă timpul cu astfel de petițiile, mai bine ar merge la un medic sa rezolve problema. O ajuta Dumnezeu și se ajuta ea.. voi sunteți nimic. Ea e singura care trebuie sa dea dovada ca e sănătoasă ca sa își primească copilul înapoi. Credeți ca daca voi scrieți ca vreți sa primească copilul înapoi, danezii o sa ii aducă copilulea speriați? Nu uitați ce sunteți voi în tara lor...

Și apropo...eu pe cucoana Hermina și pe toată familia ei i-am văzut. Mai au mult pana învață cum să se comporte în societate și sa dea dovada ca merita copilul înapoi.