Revenirea la statutul de comuna a orașului Milisauti

Quoted post


Musafir

#41 Re:

2016-03-10 21:46

#36: Pislariu Marcel -  

 wei,fraierica geamantan,cu 8,50 la bac,de cand fuge munca campului si oamenii din sat alearga dupa ea??ca asta se deduce din ce scrii tu acolo!!nici tu nu intelegi ce ai scris acolo,iar noi nici atat!!nici dc ai scrie cu degetele de la picioare ,nu ai face atatea greseli!!nu mai scrie de la curul calului,dc nu ai timp,ca vad ca iti afecteaza neuronii besinile de dimineata ale cailor pe care ii manageriezi!!de aici si greselile de ortografie si exprimare!!

 

 

Raspunsuri

Pislariu Marcel

#42 Re: Re:

2016-03-11 04:18:50

#41: - Re:  

 Multumesc pentru complimente, am impresia ca trebuie sa treci pe la psiholog, vad ca enervează la culme ca numărul semnatarilor creste!Tin sa te anu t ca oameni ca tine nu merita nici măcar sa se apropie de un cal , care simt gunoaile si te proiectează de nu mai iti rămâne nici resturi de analiză.Oricum sa nu crezi ca am de gând sa mă implic la oarece mi ca de birou sa mangeriez gunoaie ca tineDesi pe diploma scrie lucrător economist si administrativ.Asa ca poti spurci cat vrei nimeni nu se uită la tine, cum ti- am zis gunoaiele ca tine il simt până si animalele!Si nu trebuie să mă intelegi tu ce scriu eu aici, sânt altii care citesc si printre rânduri daca doresc .O zi bună si îmi pare rau sincer de tine că iti faci rau singur cu anonimatul tău!