Revenirea la un Definitivat uman: cu nota 7 și examen în toamnă

Quoted post


Musafir

#1

2015-07-29 13:17

Susțin această petiție deoarece după aproape 3 săptămâni de învățat zilnic pentru acest examen am reușit să obțin nota 7.30, asta deoarece ca profesor învățământ primar se cere să știm materie de gimnaziu la matematică și limbă romană. Consider ca nota 7 este potrivită, colegii din învățământ știu cât de mult trebuie să scrii la examen pentru această notă și cât de complexe sunt informațiile scrise.

Raspunsuri

Lora

#33 Re:

2015-07-30 12:11:01

#1: -  

 Sustin aceasta petitie deoarece am dat si a treia oara ex.de def.si nu am reusit sa obtin nota 8 ,am ramas in sala crezand ca am scris ce trebuie,nu stiu daca s-a corectat cum trebuie,eu sunt sigura ca am scris ce trebuia....consider ca,ca profesor in inv.prescolar se cere sa stim materie de clasa primara ,materie ce noi nici nu o folosim practic,sper sa ni se mai acorde o sansa ,avand in vedere ca avem colegi care au deful cu 6 si pot sa mentionez ca nu au dat ex. NATIONAL cu camere si au dat in Universitati,adica stiti ce vreau sa zic.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...