Reveal the truth , Kola kariola Shelter! / Antifrauda - prezentare adevarului - Adapost Kola Kariol

Quoted post


Musafir

#38 Re: Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita bani

2015-03-07 09:22

#18: - Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita bani 

 Plateste in restaurante ,la cazinou si isi intretine amantele !Si cerseste in permanenta bani de chirie ,de salarii si hrana pentru animale .Oare el plateste la stat pentru salarii ?

Raspunsuri

Judgmentday

#41 Re: Re: Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita ba

2015-03-07 10:56:10

#38: - Re: Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita bani 

 Daca ati fost atent atunci cand cere bani pentru salarii vehiculeaza suma de 1000 lei bani pe care ii da efectiv la salariati. acum stau si ma intreb, daca acei salariati ar avea carte de munca cred ca ar cere salarii + taxe si impozite. prin urmare nu cred ca sunt platiti cu carte de munca. in majoiritatea adaposturilor salariatii sunt instruiti sa spuna in cazul unui control ca lucreaza din devotament fata de animale si nu primeesc bani. poate nu ne ar deranja ca fenteaza statul daca am stii ca donatiile sunt folosite exclusiv pentru cateii din adapost. dar cand el sfideaza pe toata lumea si arata cum face el shoping in strainatate, cum baga in restaurante bani la chiloteii dansatoarelor......