Reveal the truth , Kola kariola Shelter! / Antifrauda - prezentare adevarului - Adapost Kola Kariol

Ema

#26 Re: Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita bani

2015-03-05 07:22

#18: - Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita bani 

 Am o pata pe creier dl/dna musafir....cand te apuci de verificat conturile ASPA, Bancesu, Oprescu, Treeroiu, Vili, fam Anghel si Amica, Dog Town........ sau acolo ai terminat si totul e ok??? ti-ai incasat si tu comisionul?? si de ce nu-ti dai numele sa stim si noi cui ne adresam???? ti-e frica??

Ema

#27 Re:

2015-03-05 07:24

#1: -  

 cui sa se faca dreptate??? oare la ASPA se va face vreodata dreptate??? cand te apuci si de petitie pentru verificare ASPA??? 

 

Ema

#28

2015-03-05 07:27

Sa va fie rusine, dudui bune de nimic, ANDROMEDA RIZEA, ELISABETA BADEA, CORBAN IULIA, GEORGETA TITOIANU, MIRI PLESEA......SA VA FIE RUSINE!!!!! 


Musafir

#29

2015-03-05 10:04

Foarte buna petitia!


Musafir

#30 Re:

2015-03-05 12:01

#28: Ema -  

 de ce sa-mi fie rusine stimabila?sti tu ce anume fac eu? cine esti tu sa-mi pui intrebarea asta?

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2015-03-05 12:47


Miri

#32

2015-03-05 13:22

Pt toti spalatii pe creier. Desi mi se pare o idee excelenta aceasta petitie,nu eu sunt autoarea din pacate. Eu aleg alte cai pt a controla destinatia banilor primiti din donatii de KK. Asa ca transmit idioatelor care nu au altceva de facut decat sa-l apere pe escrocul alcoolist sa se gandeasca macar o secunda cati caini ar fi salvat cu banii dati pe masina si carciumi. Sau voi n-aveti treaba cu cainii? Pai daca n-aveti,ce cautati aici?


Musafir

#33 Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita bani

2015-03-05 13:35

#24: Ema - Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita bani 

 Si DE CE TE AGITI TU MAI RAU CA UN PEPSI daca a fost deja verificat de experti contabili si este ok ? Daca este ok nu il va deranja un nou control.Si Kola are angajati,ei muncesc,nu el domnisoara.Inainte sa vorbesti mai bine te interesezi.


Musafir

#34 Re: Re: Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita ba

2015-03-05 13:43

#26: Ema - Re: Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita bani 

 ABEREZI ! ABEREZI SI IAR ABEREZI ! CINE A SPUS DOMNISOARA CA NE OCUPAM DOAR DE KOLA ? Nu imi e frica de absolut nimeni decat de Dumnezeu.Si nici nu ma ascund.REPET ! Daca nu are nimic de ascuns nu are de ce sa isi faca griji.Faci prea mult pe avocata si nu te prinde bine,mai bine incerci sa te calmezi si iti vezi de treaba.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2015-03-05 21:32



Musafir

#36 Re: Ura patologica

2015-03-06 15:43

#15: Casandra - Ura patologica 

 Ochelaristo ....si pentru tine Kola Kariola era un betiv ordinar si un impotent ,acum nu mai este ???


Musafir

#37

2015-03-06 16:36

An anonymous author who has not the balls to give his name ...

You accuse Kola Kariola embezzlement.

And you're IREC or ASPA to invent such bullshit

I do not sign and do not share such insanities


Musafir

#38 Re: Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita bani

2015-03-07 09:22

#18: - Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita bani 

 Plateste in restaurante ,la cazinou si isi intretine amantele !Si cerseste in permanenta bani de chirie ,de salarii si hrana pentru animale .Oare el plateste la stat pentru salarii ?


Musafir

#39 Re:

2015-03-07 09:30

#28: Ema -  

 Bravo fetelor : ANDROMELA RIZEA ,GIORGETA TITOIANU ,ELISABETA BADEA SI MIRI PLESEA ! Demonstrati ca nu v-au speriat amenintarile excrocilor din gruparea care iubesc numai banul ! Ca voi sint multi si nu sint de acord cu excrocii ''IUBITORI '' !

Judgmentday

#40

2015-03-07 10:49

Ramai ca la dentist cati imbecili exista in lumea asta. auzi ii plateste concediul, oriunde in lumea asta. hahaha. si miri plesea i a platit vila la mare cu lautari si all inclusive, dar nu s a deranjat sa o onoreze cu prezenta, isi poate plati si singur concediile binenteles din donatii, bani destinati cateilor. oameni buni avea dreptate cineva cand spunea ca dati nastere la generatii de escroci. tineti o tot asa si soarta acestor catei nu se va imbunatatii in vecii vecilor

Judgmentday

#41 Re: Re: Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita ba

2015-03-07 10:56

#38: - Re: Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicita bani 

 Daca ati fost atent atunci cand cere bani pentru salarii vehiculeaza suma de 1000 lei bani pe care ii da efectiv la salariati. acum stau si ma intreb, daca acei salariati ar avea carte de munca cred ca ar cere salarii + taxe si impozite. prin urmare nu cred ca sunt platiti cu carte de munca. in majoiritatea adaposturilor salariatii sunt instruiti sa spuna in cazul unui control ca lucreaza din devotament fata de animale si nu primeesc bani. poate nu ne ar deranja ca fenteaza statul daca am stii ca donatiile sunt folosite exclusiv pentru cateii din adapost. dar cand el sfideaza pe toata lumea si arata cum face el shoping in strainatate, cum baga in restaurante bani la chiloteii dansatoarelor......

Adriana Margarit

#42 Re: Re: Re: Re: Re: Rog organele de politie sa verifice atent conturile in care Kola Kariola solicit

2015-03-10 09:29

Gabriela

#43 Re: transparenta

2015-03-10 09:32

#5: pac-pac - transparenta 

 Kola, Dragan si MDPA :))))))))))))) cumva nu poti intra in adapost? poti merge oricand doresti pana in ora 17:00 
si "MDAP" ce transparenta vrei? :)))))))))))))) loool aia sunt voluntari, doar nu vrei sa iti arate cardurile de salarii

monica

#44 Subiect

2015-03-10 09:36

 ce va mai place sa latrati pe facebook, nesimtitelor! aveti atata timp liber si frecati p...a pe facebook sa scrieti de altii. rusine sa va fie!!!

de ce nu mergeti sa dati o mana de ajutor, de ce nu faci ceva decat sa stai ca nesimtita in fata calculatorului??? 

rusine nesimtitelor, rusine!!!

MARIN ION

#45

2015-03-10 09:38

SUNTETI CU TOTII NISTE SCURSURI ALE SOCIETATII!

roxana

#46 Re:

2015-03-10 09:46

#28: Ema -  

nu ai de ce sa spui sa le fie rusine! sunt niste betive ordinare, sunt babe nebune care au descoperit internetul, care abia au aflat ce e aia tehnologie! apasa si ele pe taste si mai bea un paharel, sa se inveseleasca nitel :)))))

Judgementday

#47

2015-03-12 09:41

roxana ma ta a descoperit internetul? nu i nimic ca varsta inaintata nu iarta pe nimeni. o sa ajungi si tu baba nebuna si o sa filtrezi maibine informatiile. acum nu esti decat o mucioasa proasta al carui IQ-ul se incadreaza......

Coeficient de inteligenta sub 20: persoanele cu acest coeficient de inteligenta sunt persoane care depind de altii, deoarece nu se pot descurca si ingriji singure. Aceste persoane au o deficienta mintala grava si nu percep lumea exterioara 

*Coeficient de inteligenta 21-50: persoanele acestea se pot ingriji singure si nu depind in totalitate de alte persoane. Aceste persoane au o deficienta mintala medie. 

*Coeficient de inteligenta 51-70: aceste persoane sufera de o usoara debilitate. 

*Coeficient de inteligenta 71-80: aceste persoane au un grad minor de dificienta mintala. Se pot descurca in viata, insa nu au abilitati deosebite si nu lucreaza logic. 

 

alegeti tu pragul valoric ca sigur se incadreaza aici


Musafir

#48

2015-05-20 12:43

Este foarte important sa eradicam coruptia si sa acordam acestor suflete o sansa la viata!
user

#49

2015-05-30 09:57

Dupa ce am citit toate balacarelile, incercand sa aflu daca este o cauza buna sau o inselatorie, tor nu m-am lamurit. Deci este o asociatie reala care chiar se ingrijeste de caini adunati de pe strada sau nu? Poate raspunsul cuiva din locatia asociatiei (parca era Calarasi) ar fi utila.

Andra

#50 Re: Re:

2015-07-13 22:32

#22: Ema - Re:  

Si pentru ca se poarta atat de urat cu ei...de aceea dau din coada cateii cand il vad si se bucura??? Cam ciudat...nu?