Reveal the truth , Kola kariola Shelter! / Antifrauda - prezentare adevarului - Adapost Kola Kariol

Quoted post

Ema

#28

2015-03-05 07:27

Sa va fie rusine, dudui bune de nimic, ANDROMEDA RIZEA, ELISABETA BADEA, CORBAN IULIA, GEORGETA TITOIANU, MIRI PLESEA......SA VA FIE RUSINE!!!!! 

Raspunsuri


Musafir

#30 Re:

2015-03-05 12:01:29

#28: Ema -  

 de ce sa-mi fie rusine stimabila?sti tu ce anume fac eu? cine esti tu sa-mi pui intrebarea asta?


Musafir

#39 Re:

2015-03-07 09:30:13

#28: Ema -  

 Bravo fetelor : ANDROMELA RIZEA ,GIORGETA TITOIANU ,ELISABETA BADEA SI MIRI PLESEA ! Demonstrati ca nu v-au speriat amenintarile excrocilor din gruparea care iubesc numai banul ! Ca voi sint multi si nu sint de acord cu excrocii ''IUBITORI '' !

roxana

#46 Re:

2015-03-10 09:46:03

#28: Ema -  

nu ai de ce sa spui sa le fie rusine! sunt niste betive ordinare, sunt babe nebune care au descoperit internetul, care abia au aflat ce e aia tehnologie! apasa si ele pe taste si mai bea un paharel, sa se inveseleasca nitel :)))))

VALY

#54 Re:

2015-08-05 11:48:53

#28: Ema -  

 Am citit , toata balacareala .BUN = 1 PT. iubitele acestui personaj mizer de la KOLA . K , am gasit un articol in ziar 2= nu stiu cine sinteti si nici nu ma intereseaza  , eu am semnat petitia , si sper sa mai fie si altii cu crieer, nu doar cu ce au intre picioare . Informatiile care nu le stiti este ca politia, a gasit catei morti flaminzi , ascunsi .Si 3=

Kola Kariola, plangere penala pentru furt

Kola Kariola, cunoscut astfel pentru ID-ul de pe Facebook, a fost invinuit pentru "furt" si "amenintare", infractiuni prevazute si pedepsite de Codul Penal.Persoanele care isi insusesc fara nici o jena bunul altuia, care calomniaza si ameninta in mod gratuit, care promit si nu se tin de cuvant, care impiedica buna desfasurare a activitatii colegilor lor, fac mai mult rau decat bine. In primul rand cele care au de suferit sunt animalele. Daca protectorii lor nu inspira incredere si respect, ele sunt omorate in fel si chip. Datorita oamenilor ca el, protectia animalelor cade in derizoriu...!!!  DESPRE CE VORBIM ???=  Un proces , proastelor !!!