Spune Nu abrogarii articolului 253 din Legea Educaţiei Naționale

Quoted post


Musafir

#1399

2014-05-12 14:10

Am sunat eu la inspectorat si au zis ca posturile sunt ale noastre nici vorba de ce se speculeaza pe forum,numai ca nu au terminat deciziile ca respectivii care le redacteaza au fost foarte solicitati si nu au facut fata..se fac decizii si pt pretransfer...va fi bine!

Raspunsuri


Musafir

#1400 Re:

2014-05-12 16:57:44

#1399: -

eu nu stiu de ce mama naibii va luati dupa niste tampiti, care nu sunt capabili sa se conduca pe ei, nicidecum nu vor fi in stare niciodata sa porunceasca ministerului, justitiei si nu stiu ce va e asa frica ca si cum am fi comis cu 253 ce stiu eu ce contraventie, infrctiune, genocid, terorism sau alte dracovenii, deja niste colegi disperati, incep sa ma enerveze si uneori imi vine sa-i dau naibii cd ii vad ce frica le este de niste ciurucuri.

mai fratilor mai vedeti-va de treaba si faceti-va treaba bine la catedra, nu mai pierdeti timp plangand si implorand mila... mai nu stiu cine-i mama omida, iar basarea din mana nu se da pe cea de pe gard si nimeni nu a fortat pe nimeni sa ne ajute sa ne titularizam, asta este, bucurati-va ca sunteti titulari, sinca ceva din moment ce ati semnat ca ati primit postul nimeni nu se joaca cu viata noastra, nu mai stresati isj-urile cu neincredrea voastra, totusi nu traim intr-o tara fara stapani, nu mai fiti lasi

personal sunt convins ca toti, dar absolut toti au luat luat posturile in 29 aprilie in conformitate cu legislatia in vigoare, iar neincrederea noastra denota nesimtire din partea noastra, adica mai alaltaieri strigam catre men si guvern ajutati-ne, ajutati-ne!, si dupa ce ne-au ajutat noi inca strigam, parca mai frenetic ui, vai ajutati-ne ca uite ce neajutorati suntem!!!!!!!!!!!!!! nu suntem cumva paranoici mai fratilor!

mai calmati-va dracului odata si nu va mai plangeti aiurea!!!!!!!!!!!!!!!!!!

un coleg titular ca si voi cu 253!!!!!!!!!!