STOP grațierii lui Gică Popescu

Quoted post

Un om prea mic pentru a schimba ceva...

#21

2014-03-06 21:36

Sunteti cu totii niste pupincuristi. Va mai mirati de ce nu evolueaza tara...aruncati cu pietre si faceti toti pe lupii moralisti insa singura voastra problema este ca nu ati fost si voi in stare sa furati pe langa Basescu si gasca lui de corupti...din cauza oamenilor ca voi mi-e sila ca traiesc in tara asta,din cauza voastra toti oamenii capabili pleaca din tara si din cauza voastra suntem considerati o tara din lumea a treia...sunt atatia oameni care nu stiu unde e Romania pe harta pentru ca nu stim sa ne facem ordine in ograda si nu stim sa apreciem ce avem. Felicitari! O sa duceti tara departe cu mentalitatea asta inchisa si cu orizonturi restranse...Si credeti ca minunatul senator care a facut petitia este un sfant?Sunt curioasa ce masina conduce si cu cine si unde isi ia masa de pranz...la ce club de fite...sunteti prea usor de dus de nas de promisiuni false...

Raspunsuri

Sorin POP
Autorul acestei petitii

#23 Re:

2014-03-06 21:43:07

#21: Un om prea mic pentru a schimba ceva... -

Am inteles ca esti revoltata, dar ne zici simplu daca esti pentru sau impotriva unei posibile gratieri. Eu unul nu am inteles de ce parte te situezi.