Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post


Musafir

#51

2014-01-09 17:05

Ma-m cam saturat sa vad Romania ca o tara de nimic eu zic ca toti care vin sa ne controloze sa se uite in curtea lor ca asa de perfecti nu sunt.America_democratie?Cind ei au inca pedepsa cu moartea,califici personal ca sa omoare pe altii??!!!
Nu avem politiiceni care sa ne reprezinte,parlamentari inteligenti si cu principii viziune si sa creada in ce fac nu sa se plimbe de la un partd la altu si sa-si schimbe culoarea politica ca si cameleoni. iar societatea Romana sa-si schmbe felu de a gindi daca vrei sa schimbi ceva trebuie sa te schimbi tu insusi

Raspunsuri

mama

#7944 Re:

2014-01-10 06:49:39

#51: - 

initiativa mai mult decat laudativa ; ca intotdeuna, postul d-voastra ,se dovedeste a fi dedicat oamenilor cu judecata cinstita  , fireasca , intr-o tara normala ,dar care are probleme grele din cauza unuia care a manipulat cu cinism pe atatia altii care nu l-au "citit" dupa fizionomie cam ce caracter oribil are - eu ,am" vazut "si simtit acest lucru cu foarte multi ani in urma ,si cu parere de rau , nu m-am inselat ;

sa speram ca aceasta petitie va fi inteleasa, si se vor corecta deciziile nefericite care le iau altii pentru tara noastra

 respect si admiratie pentru tot ceea ce faceti ;( din pacate suntem inca multi care nu avem aceasta posibilitate da a face ceva concret - decat sa mergem la vot , sau , iata sa dam cate o semnatura cu care " luptam "

Impreuna sa fim increzatori ca vom reusi , atat pentru noi ( cei mai in varsta ) , dar mai ales pentru copii nostri


Musafir

#10702 Re:

2014-01-10 11:39:54