S.O.S. familia!

Quoted post

amelia

#2392 Re: Re:

2013-09-05 18:58

#2391: - Re:

daca ar fii adevarat ca lucrezi la Londra , alta era mentalitatea ta , Londra e cel mai cosmopolit oras , la un simplu interviu de angajare te-ar fii exclus din start , asta desigur daca nu cumva ai mintit si disimulat ura pe care o exacerbezi aici . O MAMA NU MINTE!

Raspunsuri


Musafir

#2393 Re: Re: Re:

2013-09-05 19:05:46

#2392: amelia - Re: Re:

vai de voi, trebuie sa fie cumplit sa-ti imaginezi ura la tot pasul :)

tocmai v-am spus ca nu va uraste nimeni

ci doar vreau sa fiu numita MAMA in actele viitorilor mei copii

si nu "parinte 1", "parinte 2", "parinte n"

cer prea mult?!

iar competenta profesionala si libertatea mea de constiinta nu se exclud, dimpotriva

daca puteti intelege ce e aia constiinta


Musafir

#2395 Re: Re: Re:

2013-09-05 19:26:46

#2392: amelia - Re: Re:  

 amelia, se pare ca le stii pe toate si mai mult de atat faci si reguli. ai revenit la manifestarile tale extravagante? ii acuzi pe altii de ura asa pur si simplu? dar cine esti tu?  am vorbit degeaba pana acum de cauzele, manifestarile si efectele homosexualitatii in societate? pentru tine se pare ca da. la inceput te dadeai o familista convinsa si "credincioasa" pe deasupra, insa te arati ca mare judecatoare pe aici fata de cei care comenteaza. oamenii vorbesc de stari generale negative si tu sari la "gatul" lor sa-i ponegresti. cam asta ti-e rolul pe aici.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...