Cerem Parlamentului sa il acuze pe Basescu de inalta tradare


Musafir

/ #31

2012-08-26 17:20

aiurea in tramvai - referendumul a fost invalidat! Basescu remine presedintele de drept al Romaniei pina la noile alegeri! iar la alegeri sa iesiti la vot - toti cei 18,5 mil. de cetateni - iar rezultatul sa-l acceptati si sa nu incercati sa faceti tara asta din nou de cacat!!!! sintem Africa-Europei!!!!!! iar cu inalta tradare - mai usure!!! are cineva din cei ce scriu aici vrute si nevrute macar o vaga idee ce inseamna aceasta???? inalta tradare au facut cei are au facut suspendarea, au mintit si manipulat - si au aruncat 19 mil. € pe fereastra (pe care oricum nu-i avem, dar ce mai conteaza, platesc prostii de electorali, ca le mai luam inca 3 straturi de piei) pe cind oamenii mor de foame, de caldura si de boli curabile care nu se mai trateaza pentru ca nu are cine sa le mai trateze!!!!!!!!!! incepeti sa munciti si sa ginditi - nu sa visati la cai verzi pe pereti!!!!!! eu voi iesi la vot la noile alegeri - desi pentru javra de Voiculescu/Ponta/Iliescu/Antonescu eu nu mai am drept de vot - dar voi iesi in fata Ambasadei Romane si voi demonstra pina cind vocea mea si a celorlalti va fi auzita - si... atentie: nu sintem singuri!!!!! banii pe care ii trimitem noi in tara le sint buni - insa restul nu, pentru ca sintem in stare sa gindim si stim ce este munca la greu! si nu mai sintem si nu vom mai fii niciodata aservitii Moscovei - pentru totdeauna impreuna cu Europa de Vest! jos mina de pe Constitutie, jos mina de pe CCR, jos mina de pe Moraru si DNA!!!