Petiție în atenția lui Crin Antonescu


Musafir

/ #238

2012-08-01 16:46

sa va spun ceva domnule antonescu (cu a mic, sa se priceapa): in afara dovezii ca sunt viu, va trimit si fisa mea fiscala, poate aveti nevoie de ceva la mana...pe deasupra mai sunt si liberal, din vocatie, insa nenorocirea PNL-ului se afla la varf - adica domnia ta si acolitii , neam de traista care-si vand colegii de organizatii pe privilegii luate de la PSD.daca aveti sa-mi scrieti ceva, daca aveti nelamuriri - va dumiresc eu domnule antonescu.am platit de m-a luat dracu la taxe si impozite iar domnia ta, cu psd-istii domniei voastre, in frunte cu felixache spargeti bruma de bani in proiecte de pomana electorala.unde erati ca liberal atunci cand in 2009 sistemul privat platea cu gajuri si ipoteci?unde erati atunci cand peste 600 000 de oameni din sistemul privat plecau acasa sau le era ajustat venitul???unde erati si ce faceai?stateati de gat cu ponta si plangeati de dorul bugetarilor, care la randul lor au platit perioada neagra...UNDE ERATI?De ce v-ati schimbat domnule antonescu discursul de liberal curat si inteligent?v-ati abandonat si v-ati vandut comunistilor, stiti care...sunteti la teveurile lor mereu.Va astept cu un raspuns domnule antonescu.