Spune NU desfiintarii SMURD!RESPECT RAED ARAFAT!


Musafir

/ #29

2011-12-28 16:26

Musafir 9
Nu, nu lucrez in domeniul sanitar.
Nu vreau sa demonstrez ca basescu e frumos, destept si modest.
Singurul lucru pe care l-am cerut celui care a infiintat acest, hai sa-i zicem protest, este sa dea sursa informatiilor ca basescu vrea sa desfiinteze Smurd. Atat
Este o minciuna. mai dau o data sursa, se poate verifica, ....sursa este de la ANTENA 1. Este credibila deoarece, Antenele sunt pe partea cealalta a baricadei.

Sursa:http://www.a1.ro/news/politic/basescu-atac-la-creatorul-smurd-arafat-e-dusmanul-aparitiei-a-inca-unui-sistem-privat-de-sanatate-184393.html

Domnule/doamna 26, cel care a infiintat petitia.
Dupa cum recunoasteti "Sursa inspiratiei este viata de zi cu zi". ESTE CLAR, SPER PENTRU CEI CARE SEMNEAZA ACEASTA "PETITIE" ca ceea ce faceti dvs. este doar o intoxicare, o influentare a opiniei celor care eventual viziteaza petitia dvs si asta doar pentru ca dvs nu-l suportati pe actualul presedinte. Putin imi pasa ca este facut....citez din ce spuneti dvs "Iti pare rau ca lumea il face ordinar,jegos,ipocrit etc?", mai degraba m-ar deranja limbajul pe care il folositi.
daca lucrati in sistem, probabil stiti cam ce spagi se dau prin spitale, policlinici....sper ca nu v-am atins foarte rau.
Oricum, inainte de a deschide un alt "protest" va recomand sa studiati ceva privind psihologia sociala.
Va urez o seara placuta.