Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Ilona

/ #603 Țeapă de Moldova cu antivirale hepatita C

2017-10-22 08:20

Ca să lămuresc lucrurile de la început. Am fost in Moldova după Twinvir tot la aceiași farmacie Apoteka după ce am sunat și m.au asigurat că există așa ceva și că au fost și alți români care au cumpărat. Povestea se repeta și acum doar că au schimbat antiviralele . Daca vroiam sa promovez India sau Ledifos sau nu știu ce alt medicament spuneam asta de la început. Țeapă este și cu Ledifos și cu Moldova. Au fost probabil și sunt câteva tratamente luate din programul național care se vând printr.o filiera a farmaciei Apoteka in cârdășie cu niste doctori moldoveni. Ca să fie lucrurile clare nu recomand nici să mergeți în Moldova și nici să cumpărați Ledifos sau alte medicamente online sau de la samsarii români care vin cu povesti frumoase . Scriu aici pentru că am fost in situația asta pusă pe drumuri de oameni de nimic cu interese ascunse. Este alegerea fiecăruia ce vrea să facă eu doar am spus ce s.a întâmplat în cazul meu și atât. Nu sunt singura care a luat țeapă în Moldova cum nu sunt singura care a luat țeapă de la samsarii cu Ledifos și Twinvir .