Anulare/Modificare lege statut fizioterapeut !

Cri

/ #36 Re: Re: Re: ,

2016-10-22 06:42

#18: - Re: Re:  

 Stimata persoana care scrii, nu stiu ce vârsta ai, in ce oraș ți-ai facut studiile, dar după cum observ ca insisti ca noi studiem/ am studiat după cărțile facultăți de Sport ( vreau sa stiu unde se întâmpla asta) cred ca ne scrii după bancile facultăți, adică încă esti student/studenta. Voi face o declarație : 1.Sunt o persoana care a facut sport de performanța, cunosc foarte bine sportul, mai bine ca o persoana care face o facultate de sport pentru ca e corpul meu implicat in dezvoltare, câta biomecanica stie un sportiv de performanța o persoana normal nu va fi capabilă sa priceapă

2 accident grav cu o experienta si mai gravă in recuperarea medicală pana cand sa aflu ca aceea persoana era kinetoterapeut!!! Si nu sunt singura in acest caz

3 Sunt fizioterapeut 

ti-ai gasit persoana nepotrivita la care sa ii dai  replici de genul cu schior, sport etc

acum din respect si din demnitatea care ar trebui sa o ai, ar trebui sa părăsești aceasta pagina, sau sa începi sa faci facultatea de medicina. Te pupa colegii tai kinetoterapeuți care câștiga mai bine ca MINE in Italia, si cu care eu colaborez extrem de bine, știi de ce ? Pentru ca nu li s-a spălat creierul de sistem, pentru ca vad foarte bine diferența. Dar nu tu esti de vina, si din compasiune te inteleg, e de vina facultatea ca nu știe sa iti expună exact ce vei deveni in final, sistemul învățământului e corupt si low level. Din fericire stiu si ce manevre s-au facut in aceste doua facultăți, ce jocuri de detronare pentru avantajele unei singure persoane, trebuie sa știi încă un lucru: totul este politic iar tu esti o furnica dirijata. Dar daca vei avea puterea sa studiezi profund situația vei descoperi adevarul !! Nu adevarul spus de profesorii tai. Bafta!