MPFM - Reality-show : realitate sau regie?

Ema

/ #21

2011-11-19 23:07

Sunt f de acord cu majoritatea dintre voi !!! Vroiam doar sa adaug un lucru referitor la faptul ca, intreaga emisiune ar fii vreun.. montaj. Eu o cunosc pe Sanda, si va pot spune 100% ca nu e actrita, sau nimic de genul ! Am avut-o in preajma 10 ani de zile si o cunosc f bine, nu ar fii instrare de a juca teatru sau de a mintii.. Deci din ceea ce o priveste pe ea, mi-e f clar.. Acuma e la fel de clar si evident, ca Andreea joaca rolul vietii sale ! Si nu m-ar mira sa fie exact asa cum unii dintre voi spuneti, si anume, ca Andreea sa faca acelasi lucru ca si in "job-urile" sale anterioare. Ar fii f multe de spus despre acest "reality show".. desi nu vad nici o legatura intre un reality show si.. aceasta.. emisiune - concurs sau ce o fii. Singurul motiv pentru care o urmaresc, este pentru Sanda. Tot ce tine de acest.. show lasa de dorit. De la casa, trecand la producator si terminand cu moderatoarea.. saracutza de ea :)
Si in leg cu.. "titlul" repetat al Andreei de "mireasa sapt".. sunt f de acord, am ramas "afis" ca sa zic mai pe romaneste, in mom cand a fost desemnata mireasa sapt.. Si e foooaaarte interesant :) Dupa cum spunea cineva in comentariile anterioare.. mii de oameni pe facebook ar linsa-o pe Andreea, si drept "raspuns" ea castiga acest.. titlu. Nu prea cred in zvonul despre mama Andreei, cum ca ar lucra in A1.. sincer mi se pare mai credibila ipostaza sa de actrita angajata.. Oricum.. e lamentabil ce se intampla.. si la orele care se intampla. Eu sincer, daca as sta in romania nu as avea "tupeu" sa am un televizor functionabil in casa :) Pentru ca ar fii o dovada de "mama rea", sa permit copilului meu sa vada tot ce se transmite pe televiziunile romanesti in orare infantile.. Bine ca au nu stiu cate legi ale audio-vizualului de-a dreptul ridicole !!!