Revenirea la statutul de comuna a orașului Milisauti


Musafir

/ #48 Re: Re: Re:

2016-03-11 16:50

#42: Pislariu Marcel - Re: Re:  

 wei baiatule,tu furi curent ,nu gluma!!!te-am urmarit si pe FB,ai si acolo o gramada de admiratori,ca si pe aici!!tu nu esti in stare sa manageriezi nimic,nu gunoaie,ca mine sau ca altii cum iti place tie sa numesti anumiti oameni!!!!nici gunoaie la propriu nu esti in stare sa manageriezi!!nici macar pe tine insati  nu esti in stare,cu 2000 de euro pe luna (doar pe luna,ca pe pamant nu se vede)si atatia ani de Germania,si te mananca paduchii in garla,si tu vrei sa manageriezi pe nu stiu cine,dand exemple din Germania,samd!!mai mult a realizat taica-tau cu salariul de la IMIL decat tine,laudarosule,tu n-ai miscat un pai acasa!!l-ai prostit si pe unchiu-tu sau ce ti-o fi,de ti-a dat casa,da si acolo tot tu esti gunoiul,ca te-ai bagat peste Nelu!!trebuia sa-i spui lui unchiul tau sa se spele pe cap cu Nelu cu tot,dc n-a vrut sa-ti deie tie de la inceput,si asa mai puteai vorbi si da citate din Biblie,si te-ai gasit tocmai tu??papagalule!!!pana o sa ajungi la nivelul meu ,mai ai tata!!pana atunci ,pune-te bine cu primarul ,ca la oras,se poarta,si poate te ajuta cumva si face o igienizare(deratizare,deparazitare) de primavara ,si te mai scapa de paduchii care colcaie pe la tine prin garla(normal ca-s ai tai)nu de alta dar daca trec podul ala faimos cu care te tot lauzi ca l-ai facut prin propriile puteri,ne-am dus dracului cu totii!si nu mai sterge mesajele,la dracu sa le ia,lasa-le sa le citeasca lumea,numai asa isi dau seama  cine trebuie sa mearga cu adevarat la psiholog!!