Referendum limitare privilegii parlamentari


Musafir

/ #1852

2016-03-07 07:50

Timp de 25 de ani niste NENOROCITI au nenorocit tara si din pacate asistam neputinciosi cum este nenorocita in continuare de liderii europeni cu ajutorul alesilor nostri ! Am ajuns bataia de joc si gunoiul europei, am crezut ca Europa ne vrea binele si ne doreste la masa lor dar de fapt ne-au dorit sub masa lor ca niste catei care se bucura si dau din coada cand stapanul ii arunca un os. In anii 90' ne-au trimis haine si incaltaminte uzata pana au distrus fabrcile de incaltaminte si haine de la noi. Apoi ne-au blocat iesirea pe piata internationala cu produsele noastre metalurgice pana s-au inchis fabricile si taiate la fier vechi. Ne-au distrus agricultura pana au cumparat 45% din suprafata arabila a tarii noastre. SI TOATE ASTEA CU AJUTORUL CORUPTILOR CARE NE CONDUC ! Dar am mai avut si noi monarhie si boieri care ne exploatau stramosii si pentru asta romanul tot a supravietuit cu putinul aruncat de catre stapani, asa ca noi tot aici, pe pamantul stramosesc, vom fi si peste 2000 de ani doar ca vom traii prost din cauza unor ticalosi !!!