Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #3150

2015-07-18 21:34

Sunt femeie,mama a doi copii,fetita si baietel.Imi este rusine ca sunt romanca,ca justitia romana a putut sa dispuna masura cercetarii in stare de libertate pentru asemenea monstrii!Cum mai putea avea incredere in justitie cand nici macar o asemenea fapta nu mai prezinta un pericol public?!Dumnezeule in ce tara traim?!Ca femeie si ca mama,daca mi s-ar fi intamplat asta,dupa aceata decizie injusta si inumana a judecatorilor,probabil mi-as fi facut dreptate singura!Dar in ce fel de tara traim,unde oamenii isi cauta singuri dreptatea,pentru ca magistratii nu isi fac treaba,iar familiile acelor bestii mandrii de fapta lor,transforma pe facebook,prin manipulare,biata fata din victima agresor?!Oare cine rapunde pentru aceasta atrocitate si cati autori morali are aceasta fapta,rasplatita de organele abilitate si comunitate pentru atrocitatea ei?!RUSINE JUSTITIEI ROMANE(INCA O PATA NEAGRA PENTRU ROMANIA), FAMILIILOR ACELOR BESTII, CAT SI COMUNITATII LOCALEA!!!TOTI SUNT PARTASI LA ACEASTA ATROCITATE SI AUTORI MORALI PENTRU DISTRUGEREA SUFLETULUI ACELEI COPILE! RUSINE!!!!!!!#!