Susține votul prin corespondență pentru românii din străinătate


Musafir

/ #257

2015-03-27 11:53

in primul rand,dpdv religios.Stim ,foarte multi dintre noi,care este de fapt scopul introducerii acestor carduri,si anume renuntarea la o protectie Divina,si asigurarea de carne de tun pt acei demoni,care sustin finantistii lumii.Multi or sa rada ,desigur de aceste afirmatii insa trebuie sa stiti,ca exista 3 categorii de fiinte umane,pe aceaste planeta; cei credinciosi,ateii,si cei ce venereaza fiintele malefice.Acum,referitor la cei din urma,cei vanduti diavolului,daca cercetam vom descoperii ca de fapt ei ingroasa randurile celor ce doresc sa distruga aceasta umanitate,si se afla in randurile,la,varf,ale conducatorilor financiari,ale detinatorilor de trusturi de presa,ale tuturor celor cu functii de control asupra populatiei.se stie ca ei fac ritualuri catre entitati malefice,care ii sustin in opera lor de subjugare a umanitatii(vezi inclusiv implantarea peste tot a numarului fiarei,pe cumparaturi,pe internet,etc.Daca pana aici ceea ce am scris este pe intelesul si in acordul unora dintre voi,atunci voi continua.De aici putem deduce cu usurinta ca toate informatiile,cercetarile,stiintei,promoveaza doar curentele ateiste,in felul acesta,tot mai multi oameni,renunta la o protectie divina si ,desigur,fara sa isi dea seama ,vor ajunge ,ghici unde,dupa moarte?Sa na gandim fiecare la momentul mortii,daca suntem constienti de niste realitati divine.Cei ce il servesc pe diavol,stiu de existenta lui Dumnezeu,nu poate fi diavol fara sa existe Dumnezeu,insa in prostia lor ei cred ca diavolul este egal cu Dumnezeu,si ca ei pot rapi divinitatea Lui,astfel ca divolul va fi mai puternic.EI bine,al doilea motiv de refuz este cel al sigurantei,libertatii de a nu fi folosit ca un cobai,de a nu mi se vinde organele,S-ar putea vorbi multe insa si asa v-am retinut prea mult atentia.Multumesc... si sa dea Dumnezeu sa fie bine...si daca il vom ruga ,cat mai multi sa ne scape de tot acest rau,atunci avem sanse,daca nu ,uitati-va,cei ce cauta sa ne asupreasca ,se roaga foarte mult demonilor lor ,si cauta sa ne convinga ca Dumnezeu are alte treburi,sau nu exista si sa il lasam in pace,tocmai pt ca ei sa nu poata fi impiedicati in raul lor.Asa sa ne ajute DUMNEZEU