SCRISOARE DESCHISA CATRE MINISTRUL EDUCATIEI

Alege numele de user

/ #2 Subiect

2013-04-03 06:41

ma numesc seibel pia din loc. rosiori de braila copii din gradinita rosiorii sunt tinuti inchisi cu lacat si lant pe porti parinti nu au acces in gradinita din ordinul directorului aici el face legile am incercat sa vorbim cu el dar este un alcolic nu ai cu cine toti sunt prosti nu stiu sa faca regulamente insa el crede ca da toate mamele sunt revoltate am sunat la inspectorat fac parte din aceleasi partide voi face plangere la directia anti coruptie pentru abuz in serviciu si rele tratamente impotriva minorilor gradinita este transformata intr-un sistem penitenciar abuzurile care sau facut denota faptu ca ascund abuzurile facute femeia de serviciu sta la catedra iar educatoarele la cafele pur si simplu sunt sechestrati acesta face abuz de serviciul pe care il are dumneavoastr faceti regulamentele nu acest om.am filmat imagini cum sunt tinuti bietii copii iam spus ca ma voi adresa dv. dar a spus ca nu il intereseaza voi astepta solutionare de la dv. apoi voi comunica presei femeia de serviciu sta pe strada la barfa in timpul serviciului gunoaiele frimiturile la resturi de mancare sunt puse copiilor in genti eu va multumesc tare mult va rugam sa ne ajutati