Crin Antonescu președintele României 2018,VOTAȚI!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Crin Antonescu președintele României 2018,VOTAȚI!


Musafir

#351

2014-07-31 21:52

Este singurul care poate să-l bată pe Ponta

Musafir

#352

2014-08-01 06:52

Este singurul nemânjit de corupție și singurul care-lpoate bate pe Ponta

Musafir

#353 Crin Antonescu presedinte...

2014-08-01 08:06

Nimeni altul nu merita aceasta functie...

Musafir

#354

2014-08-01 09:37

dragi simpatizanti liberali, stati linistiti ca sigur castigam alegerile, deocamdata tradatorul neamt a plecat in concediu, ca la cata tradare a facut are nevoie mare de odihna.Dreapta se va sinucide in noiembrie cu un astfel de candidat sau si mai rau au batut palma cu Ponta, altfel nu se explica de ce a fost eliminat Antonescu.
Binenteles il sustin pe Antonescu, altfel nu votez

Musafir

#355

2014-08-01 13:03

Am semnat acesta petitie in speranta ca Dl. Crin Antonescu va gasi o modalitate inteligenta, onorabila si eleganta de a reveni in lupta pentru prezidentiale. Daca crede ca acest eveniment e posibil, sa o faca! Daca nu are resurse de consecventa, calm, oameni de incredere valorosi si dorinta de sacrificiu pentru aceasta tara, sa renunte! Dezamagirea noastra ar fi prea mare. L-am fi dorit in acest moment in cu totul alta pozitie.
Oricum, atentie mare!!
KEUL FLORIN ROMANIA

#356 IL PREFER PE CRIN LA PREZIDENTIALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-08-01 19:36

SUSTINATORI SI SUSTINATOARE CRIN ANTONESCU , PENTRU PREZIDENTIALE , DESI EU SUNT SUSTINATOR TARICEANU , VA INTELEG SI VA DAU DREPTATE CA IOHANNIS SE AFLA IN ALT FILM....EL NU ARE CE CAUTA LA PREZIDENTIALE , ESTE UN MINCINOS CRONIC , ESTE UN OM CARE NE-A SPUS CA DIN MEDITATII SI-A CUMPARAT 6 CASE...COSTA 10.000 DE EURO ORA DE MEDITATIE , CUMVA ???....HAI SA FIM SERIOSI , ESTE CEVA PUTRED CU ACEST IOHANNIS , MARELE GERMAN....SI EU AM ORIGINI GERMANE , EI SI ??? ASTA INSEAMNA CA IN MOD AUTOMAT SUNT MAI DESTEPT DECAT ALTII ???....IOHANNIS ESTE UN PRIMAR DE SIBIU CARE AVAND FONDURI LA DISPOZITIE , IN SIBIU FIIND MULTI BANI , A PUTUT SA FACA CEVA BUN ACOLO , DACA ERA PRIMAR INTR-O COMUNA OARECARE , SI O SUPERDEZVOLTA , JOS PALARIA , DAR CAND AI LA DISPOZITIE MULTI BANI , POTI SA SI INVESTESTI....NU , CLAR , IOHANNIS O MERGE IN ARDEAL , CINE STIE , DAR LA BUCURESTI .... GRAV ESTE CA II CRED PE OAMENI PROSTI , ASTA ESTE GRAV !!!
KEUL FLORIN ROMANIA

#357 Re: IL PREFER PE CRIN LA PREZIDENTIALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-08-02 10:13

#356: KEUL FLORIN ROMANIA - IL PREFER PE CRIN LA PREZIDENTIALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IN LOCUL VOSTRU , CEI CARE CREDETI CU SUFLETUL IN PNL SI IN LIBERALISM , CARE SUNTETI MEMBRI DE PARTID PNL , CARE ATI INTRAT IN PNL PENTRU CA CREDETI CU TOATA FIINTA VOASTRA IN VALORILE LIBERALE , IN DEMOCRATIE , IN CAPITALISM , EU , IN LOCUL VOSTRU , JUR , MAI BINE IN PUSCARIE SAU MORT DECAT SA FIU CALCAT IN PICIOARE DE NISTE CIURUCURI , CUM SA SUPORTI SA IL VAZI RANJIND PE BLAGA , PE UNGUREANU , PE MACOVEI , PE IOHANNIS ....DOAMNE , EU AS IESI IN STRADA , DA-O IN MORTII MASI DE VIATA , DECAT CIURUC , MAI BINE MARTIR !!! SINCER , VA VAD PRINSI IN NAVOD DE NISTE MUISTI TUPEISTI , NISTE JEGURI !!!!


Musafir

#358

2014-08-02 21:47

Crin e singurul politician care imi inspira incredere. Un om onest, curat, vertical, educat, sensibil si cu foarte mult bun-simt. Intotdeauna il ascult cu placere, pe el il doresc presedinte al tarii!

Musafir

#359

2014-08-04 07:40

Imi e dor de Antonescu, lipsa lui e vizibila, macar el se batea si nu mima lupta precum iohannis si blaga. Blatul e intre ponta, blaga, iohannis


Musafir

#360

2014-08-08 14:51

Crin Antonescu iesiti la lupta, cauza e pierduta cu Iohannis


Musafir

#361

2014-08-19 04:41

Crin Antonescu trebuie sa revina . Este singurul cu discurs adevarat, care nu minte si nu inseala alegatorii !

Musafir

#362 Re:

2014-08-20 07:31

#1: Raul Stefan Ambrus -  

 Este de mare importanta ca romanii sa nu ramana indifereti la sorta si istoria lor. Singurul capabil de demisie, de verticalitate, de credibilitate, de creativitate, de initiative, de instaurarea democratiei consolidate este Crin, Antonescu, a demonstrato. Iohanis nu poate fi presedinte pentru ca nu si a respectat conventia. Nu opoti sa spui ca tu eseti bun de prim ministru si apoi la primul colt, te autoproclami presedinte


Musafir

#363

2014-08-21 13:08

De 25 de ani sunt un om liber si cand partidul meu de suflet o ia pe aratura cu un candidat total nepotrivit pentru functia de Presedinte al Romaniei, aleg liber pe singurul om potrivit pentru aceasta functie dintre toti oamenii politici cunoscuti, pe Crin Antonescu.

Musafir

#364

2014-08-21 13:50

liberali readuceti-l pe Crin si dati-l jos pe tradatorul basist, altfel inseamna ca ati batut palma cu basescu


Musafir

#365

2014-08-21 14:19

sant ferm convinsa ca domnul CRIN ANTONESCU este persoana potrivita la locul potrivit .

Musafir

#366

2014-08-21 14:50

Cred in Crin Antonescu. Este singurul care are forta necesara prin care poate schimba in bine destinul Romaniei. Avem nevoie la conducerea tarii de un om onest, demn, cu un program bine conturat. Acest om este GEORGE CRIN LAURENTIU ANTONESCU.

Musafir

#367

2014-08-21 15:33

Nu mi se pare corecta, indepartarea lui Crin Antonescu de la candidatura prezidentiala !Cred ca liberalii care au decis , poate nu din rea credinta au implinit dorinta lui Udrea, Basescu, Ponta, Acestia par acum foarte fericiti si uniti. Nu cred ca este corect, ca acestia sa-si recapete libertatea unor declaratii mincinoase si diversioniste. CRIN ANTONESCU, PRESEDINTELE ROMANIEI ! RESPECT ! POLITICIAN CU DISCURS LIBER SI CREDIBIL, NESANTAJABIL CU ONOARE SI BUN SIMT !

Musafir

#368

2014-08-21 16:57

Am semnat pentru: morala, onoare, demnitate, adevar si urasc tradatorii!

Musafir

#369

2014-08-21 18:24

Crin Antonescu este singurul politician care nu s-a manjit ca ceilalti si deci care merita sa fie presedinte. Dace vreti sa aflati mai multe despre Iohannis care nu este asa de curat cum se considera vizitati sita : http://panait-munteanu.blogspot.ca/2014/06/cine-este-enigmaticul-klaus-werner.html

Musafir

#370

2014-08-21 18:25

crin un om cu principi.alt politician in locul lui se facea pres la p.s.d. doar doar ajunge presedinte

Musafir

#371

2014-08-21 18:28

Crin antonescu este cel mai bun politician. El trebuie sa ajunga presedinte si nu Iohannis

Musafir

#372

2014-08-21 19:41

este singurul OM pe care il vad azi printre atatia oameni !

Musafir

#373

2014-08-21 19:42

Singurul politician capabil sa conduca corect Romania este Domnul CRIN ANTONESCU!

Musafir

#374

2014-08-21 23:44

Jos cu tradatorul Iohannis. Crin antonescu presedinte ! Vizionati http://panait-munteanu.blogspot.ca/2014/06/cine-este-enigmaticul-klaus-werner.html

Musafir

#375

2014-08-22 05:56

cum putem face sa-l convingem sa candideze?