Simulacru de concurs la un institut al Academiei Române: ICCV, mai 2014


Musafir

#26

2014-06-27 11:30

Am fost, sunt şi voi fi pentru eradicarea imposturii universitare. Am trecut prin două universităţi, fiecare cu clanurile ei familiale, cu găştile lor academice

Musafir

#27

2014-06-30 11:12

La fel a fost facuta selectia si la Institutul de Economie Nationala pe proiectul SOCERT

Musafir

#28

2014-07-01 09:35

Din păcate, astfel de simulacre de concursuri se întâmplă în toate instituţiile academice şi în toate universităţile din România. Ceea ce descrie acest articol nu este o excepţie ci o regulă în societatea românească. Acesta este doar unul dintre motivele pentru care România nu merită să primească nici un fel de ajutor extern, nici de la UE, nici de la americani, de la nimeni. Pentru că acum când s-a furat cam tot ce a fost de furat din ţărişoara asta şi s-a ajuns la fundul sacului, acum vor să pună mâna pe bani europeni şi americani şi găştile, clanurile familiale din universităţile româneşti
Elena Dragomir
Autorul acestei petitii

#29 Noutati...

2014-07-10 15:47

Noutati in legatura cu acest caz puteti gasi pe blogul meu. Tot acolo veti gasi si raspunsurile pe care le-am primit la petitie. http://elenadragomirro.wordpress.com/