Gratiere pentru Gica Popescu

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Gratiere pentru Gica Popescu

costiilie50

#2451 sunt alaturi de iel

2014-03-09 12:44

suntem alaturi de iel
Sorin

#2452 VOT FALSIFICAT

2014-03-09 12:45

Altcineva decat mine a votat in numele meu si fara acordul meu aceasta petitie, a folosit adresa mea de email si numele real. Ulteriror, am primit emailul urmator:

<<<<
Vă mulțumim deoarece ați semnat Gratiere pentru Gica Popescu petiții
Pentru a confirma semnătura dvs. sau pentru a elimina semnătura, vă rugăm accesați următoarea pagină:
http://www.petitieonline.com/xxxx/xxxxx/xxxxx

Vă rugăm să spuneți la cât mai multe persoane despre această petiție. Cu cât mai multe semnături, cu atât mai multă atenție alocată petiției din partea mass media și a persoanelor cu putere de decizie.

Cele mai bune urări,
Petitieonline.com>>>>>>>>

Verificand lista de semnaturi, mi-am regasit numele, postat deci de o alta persoana.

Inititatori, nu cu asemenea practici va veti atinge scopul.


Musafir

#2453

2014-03-09 13:07

Gica Popescu este si va fi o legenda a U C R A I O V A.....

Musafir

#2454

2014-03-09 13:08

vro sa al ilberat cat mai repede pe gica popescu

Musafir

#2455 Re: Re:

2014-03-09 13:09

#18: MARTEA NEAGRA.... - Re:

NU AM SA VOTEZ LEGEA AMISTIEI .OAMENII M-AU VOTAT TOCMAI CA SA IAU PARTE LA DEZBATEREA PROPUNERILOR LEGIZLATIVE .GICA POPESCU E ALTCEVA .NU PUTEM SA-L BAGAM IN ACEEASI OALA CU CEI PE CARE I-ATI ENUMERAT.

 


Musafir

#2456

2014-03-09 13:12

Cel care nu a greșit nici o dată , să arunce primu cu piatra ! Eu cred că nu există nici unu ! Nici chiar și Președintele României ! Eu cred că Gică Popescu merită să fie liber !!! Cât și mulți alți care au avut ghinionul să aibă parte de o așa experență ! Find la prima abatere cu o suspendare era de ajuns in cazu care era vinovat ! În viață fiecare am avut sau e posibil să avem momente în care putem greși ! Dar e destinul , alți au noroc alți nu . Cei care au norcu cu carul să semneze această petiție să indemne și pe alți că Gică Popescu merită liber !!! Rog pe Domnul Președinte să-l grațieze , că fiecare au avut de invățat în urma acestei condamnări !

Musafir

#2457 Re: VOT FALSIFICAT

2014-03-09 13:13

#2452: Sorin - VOT FALSIFICAT

Sorine vorbesti prostii ,retrage votul ,care e problema,ai optiune confirmi sau sa nu confirmi votul,nu te ma-i pe tine ..................

Contra-radical`s

#2458 Re: RADICALS

2014-03-09 13:32

Bai boule!Imputitule, javra ordinara! Chiar astia, peste 20de mii de oameni(deocamdata) ti s-ar parea potrivit sa plece din tara si sa ramai tu, bou infam si prost ce esti, numai pentru faptul ca sustin o VALOARE  a tarii, unul ce a gresit O DATA? Jigodie penala ce esti! N-ar fi mai bine sa-i iei tu locul in puscarie? Nu ti-ar simti nimeni lipsa, nenorocitule!!!


Musafir

#2459

2014-03-09 13:36

Îi suntem datori lui Gică Popescu !

Musafir

#2460

2014-03-09 13:37

Întrebări pentru aburiți:
1.Procesul a fost amânat de 8 ori. De ce nu și a 9-a oară? 2.De ce a fost luat Gh. Popescu cu o zi înainte de alegerile pentru președinția FRF? 3. Și-a băgat politicul coada din moment ce Burleanu a lucrat la Cotroceni și a fost decorat? 4. Este justiția interesată să arate europenilor că lucrează, în timp ce suntem supuși macanismului de monitorizare MCV pentru admiterea în spațiul Schengen? 5. Avea justiția același ecou dacă îi aresta pe fraudatorii Bancorex, pe jefuitorii sistemelor de irigații, pe davalizatorii avuției naționale, clanurile Vladimir etc. etc., decât pe sportivul exemplar care a fost GH. Popescu? 6.De ce nu l-a luat pe Berceanu care a luat licența de la Minvest Deva și a dat-o ilegal firma Gold Corporation? 7. Cine îi apără pe adevărații infractori și trimite după gratii o glorie a sportului românesc care ne-a scos pe străzi cu copiii de mână în timpul campionatului mondial din SUA? 8.De ce nu pune justiția română accent pe recuperarea prejudiciului ca în America și îl trimite pe Gh. Popescu ”la reeducare” printre borfași? 9.Câți ambasadori, miniștri sau alți demnitari au făcut cinste patriei lor ca Gh. Popescu? 10.Este terfelirea prestigiului României în lume o faptă condamnabilă de care se fac răspunzători unii magistrați plătiți împărătește din sudoarera prostitului popor?11. Dacă se spune că toți suntem egali în fața legii, de magistrații corupți și cei ce fac jocuri politice în fața cui răspund? 12. De ce plătim tot noi contribuabilii la salariile și privilegiile lor daunele în procesele câștigate de unii cetățeni la CEDO? 13. Când va înceta mascarada spectacolelor de sunet și lumină din fața DNA și vom avea și noi o justiție aliniată la standerdele lumii civilizate? 14. Când se vor trezi din mahmureală cetățenii veșnic manipulați contra propriilor interese?

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-09 13:44


Becali Brothers

#2462 SA NU FIE ELIBERAT.... DACA IL ELIBEREAZA NU MAI EXISTA PRESIUNE SA SE ADOPTE LEGEA GRATIERII

2014-03-09 13:49

SA NU FIE ELIBERAT....

DACA IL ELIBEREAZA NU MAI EXISTA PRESIUNE SA SE ADOPTE LEGEA GRATIERII, NU O SA MAI SCAPE ODATA CU EL INCA CITEVA MII DE: POLITICIENI SI BARONI LOCALI CORUPTI, CRIMINALI, HOTI, VIOLATORI, etc.

NU O SA FIE PALPITANT SA VA LASI COPIII SINGURI IN FATA BLOCULUI SAU SA MEARGA LA SCOALA.

IL ROG PE BASESCU SA NU FACA O GRATIERE INDIVIDUALA ... VREAU UNA COLECTIVA.


Musafir

#2463

2014-03-09 13:50

Condamnați la închisoare pe viață trebuie să fie cei care au destabilizat România distrugând industria și agricultura.
Culpabili sunt cei care au săvârșit genocidul de după 1989. Din cauza lor în România domnește haosul.
Gică Popescu trebuie să fie liber!


Musafir

#2464

2014-03-09 13:51

Da,Gica Popescu merita gratierea.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-09 13:52



Musafir

#2466

2014-03-09 13:53

ar trebui acordata o a 2 sansa este primul lucru gresit pe care la facut
parerea mea trebuia cu suspendare
dar asta este sistemult din romania

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-09 13:54


Titirez

#2468 Re: Re: Re:

2014-03-09 13:57

#2455: - Re: Re:

SA NU FIE ELIBERAT.... DACA IL ELIBEREAZA NU MAI EXISTA PRESIUNE SA SE ADOPTE LEGEA GRATIERII.

 

NU OR SA MAI SCAPE: POLITICIENI, CRIMINALI, HOTI, VIOLATORI.... NU O SA SE MAI POATA INTOARCE ROMANIA CU 5 ANI IN URMA....

 

BASESCU SA NU CUMVA SA-L GRATIEZI INDIVIDUAL.

 


Musafir

#2469

2014-03-09 13:58

Rușine, rușine nu merita să fie închis.Liberali-l






Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-09 14:01


Fluieras Vasilica

#2471 Re: VOT FALSIFICAT

2014-03-09 14:02

#2452: Sorin - VOT FALSIFICAT - merita sa fie eutanasiat


Musafir

#2472

2014-03-09 14:02

desi nimeni,teoretic,nu este mai presus de lege cred ca in cazul lui Gica Popescu se poate face o exceptie.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-09 14:06


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-09 14:15


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-09 14:19