Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

#32001 Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-19 22:07

#32000: - Re: Re: Re: basist = prost

Va inteleg frustrarea si indignarea dar asta e situatia,
daca va uitati la idiotii varanului deveniti si voi la fel.
Cu timpul veti deveni isterici, veti face spume la gura,
va dati cu capul de televizor si, intr-un final veti muri de
prosti de sunteti. Da, prostia nu doare dar omoara.


Musafir

#32002

2014-01-19 22:07

ATENTIE LA CE ALEGEM IN LOCUL LUI BASESCU !

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-19 22:08



Musafir

#32004

2014-01-19 22:08

AFARA!!!

Musafir

#32005

2014-01-19 22:08

baga prietene macar sa sti de ce platesti.
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#32006 Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-19 22:08

#32000: - Re: Re: Re: basist = prost

Intelegi ca esti basist ?! Ia de aici :

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))

http://www.mircea-badea.ro/blog/wp-content/uploads/2010/05/fotografia-zilei.jpg...


JUSTIȚIARUL
Musafir

#32007

2014-01-19 22:09

E o rusine că acei oficiali ai Parlamentul European și ai Comisia Europeana ,care au venit la București, manipulați, fara nici o clipire ,de partenerul lor de politica înalta Basescu, nu exprimă, înca ,public dezacordul față de politica gangșterilor de la Cotroceni ,care sprijiniți de o justiție feudală, încearca să fure și să țina sub tăcere și teroare un întreg popor.Aceasta politică a mancurtizatilor ,de struți (care deși au toate informațiile ,credem noi,cu privire la ce se întâmplă aici )îi va descalifica veșnic in fața românilor și a  oamenilor lucizi , conștienți că tolerarea și tăcerea din jurul    cancerului  de la vârful politicii din România,poate fi considerată  o pactizare morală ,o acceptare tacită a  practicile ,ce fara îndoiala, vor duce în derizoriu toate eforturile de unificare și democratizare a EUROPEI Jos mafia de la toate vârfurile.

 

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-19 22:09



Musafir

#32009

2014-01-19 22:09

MULTUMESC ANTENEI3,ACEASTA PETITIE O SEMNEZ,AM ANCREDERE CA AMPREUNA CU MULTI OAMENI DE BINE AI ACESTEI TARI, VREM SI FACEM SCHIMBAREA PENTRU UN TRAI MAI BUN.LEGEA DREAPTA,JUDECATA DE OAMENI DREPTI, TREBUIE APLICATA CORECT, PRESEDINTELUI BASESCU SI PROTEJATILOR LUI,SA DEA SOCOTEALA PENTRU FAPTELE LOR, CE A DUS LA SCADEREA ALARMANTA A NIVELULUI DE TRAI A MAJORITATII ROMANILOR DIN ACEASTA TARA. TRAIM AN INSTABILITATE,PENTRU CA PESTELE DE LA CAP S-A STRICAT,TREBUIE SA FACEM AMPREUNA URGENT SCHIMBARE AMPREUNA.DUMNEZEU SA NE AJUTE!

Musafir

#32010

2014-01-19 22:10

Pleaca!!! Fugi!!!

Musafir

#32011

2014-01-19 22:10

Caricatura lui ceausescu nu trebuie "slabit". Este "splendid" ca "marele licurici", cel caruia ei i-o "..." are ocazia sa vada cine este ! si de unde-i vin banii !...ALRO nu-i edificase ...

Musafir

#32012

2014-01-19 22:12

Domnilor dragi,e bine venita aceasta petitie pentru demisia nenumitului {diavol},trebuie pus la colt,merita trimis acolo unde sunt judecati toti hotii,criminalii si tortionarii. As scrie multe despre acest intrus in politica,din greseala si increderea ce am avut-o in el,dar sunt sigura ca acest om va ajunge in iad !!!..JOS BASESCU CU TOT ALAIUL LUI !!!

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-19 22:12



Musafir

#32014

2014-01-19 22:13

Bună seara! Sunt o tânără pensionară,care trăieste lunar dintr-o pensie de boală de 390 lei si o indemnizatie de handicap de 234. Asi vrea să stiu dak băse ar putea trăi cu o astfel de pensie lunar,in conditiile in care in 2014 se majorează marea majoritate a produselor alimentare,utilitătile si serviciile medicale?! Oare ce pensie medicală ar avea un membru al fam Băsiste,dak după 14 ani de muncă,ar fi nevoită să se pensioneze din cauza unei boli oncologice? Atâta timp cât fam lui isi permite să se trateze in străinătate pt orice afectiune,noi,pensionarii si românii in general care am crezut in el,putem muri linistiti.. Dak Băse ne doreste nouă pensionarilor moartea,eu k pensionară,nu'i doresc decât 2 lucruri. Să trăiască măcar 6 luni cu pensia care o am eu si mai toti cei in situatia mea si ce ne doreste el nouă tuturor,să-i dea Domnul lui!!!!!

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-19 22:14


Traiane Basesc

#32016 Manipulare antene!

2014-01-19 22:15

La pozitia: 162644 cine e? Traian Basescu...
Asa ca poti semna cu orice nume pune orice localitate si o poti face de cate ori vrei.
Este o minciuna de petitie.
Pana la 7 milioane de semnatari cati cica au votat demiterea lui Base mai e. Abia 1.5% din cei care cica sunt impotriva lui Basescu au votat petitia. Inseamna ca telespectatorii antenelor nu le au cu tehnologia ori nu sunt... si totul e o minciuna sfruntata

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-19 22:15


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-19 22:15



Musafir

#32019

2014-01-19 22:15

LA PUSCARIE BASESCU LA PUSCARIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#32020 Re: Re: basist = prost

2014-01-19 22:17

#32017: - Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

Tu esti postacul basist ce punea poza cu likurile lui ghita ciobanul ??? hahahahaha !!!

Oricum ar fi, ia de aici :

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))

http://www.mircea-badea.ro/blog/wp-content/uploads/2010/05/fotografia-zilei.jpg...




Musafir

#32021 Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-19 22:17

Epava fumeganda Bashescu mai exista numai prin zvacnirile muribunde ale natafletilor basisti

#32022

2014-01-19 22:18

Bashescule, esti un terminat, gunoiule !!!!

Musafir

#32023

2014-01-19 22:19

Va inteleg frustrarea si indignarea dar asta e situatia,
daca va uitati la idiotii varanului deveniti si voi la fel.
Cu timpul veti deveni isterici, veti face spume la gura,
va dati cu capul de televizor si, intr-un final veti muri de
prosti de sunteti. Da, prostia nu doare dar omoara.

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#32024 Re: Re: basist = prost

2014-01-19 22:19

#32022: Epava fumeganda Bashescu mai exista numai prin zvacnirile muribunde ale natafletilor basisti -

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))

 


Musafir

#32025

2014-01-19 22:19

m am saturat de acest om care a luat dreptul copilului meu de asistent personal si care crede ca o persoana cu handicap grad grav care este imobilizat in scaun cu rotile poate sa se descurce singur