Boicotul referendumului, respingerea unei proceduri ilegale


Musafir

#26

2012-07-21 22:21

Nu voi merge sa legitimez lovitura de stat.
German

#27

2012-07-24 00:03

Nici eu nu merg

Musafir

#28

2012-07-24 03:21

Pentru raul facut Romaniei in ultima perioada de cand se cred stapanii nostri nu voi valida porcariile lor!

Musafir

#29

2012-07-24 14:59

Voi BOICOTA acest referendum pentru ca nu ma pot asemana cu Micky mouse Ponta si Arici pogonici. Acestia sunt niste mascote in spatele carora se afla vulpoiul Voiculescu, hiena Iliescu si alte animale salbatice care urla, latra si haulesc
. Nu vreau sa traiesc in padure cu ei. Vreau sa traiesc intr-o societate sanatoasa asa cum sunt cei din vest, sa existe civilizatie, bun simt si respect. Asta a incercat presedintele Basescu sa faca dar anumalele nu au inteles pentru ca ei nu inteleg vorbe de-ale noastre.

Musafir

#30

2012-07-25 01:14

Daca cineva are tupeul sa invoce vointa poporului si sa asume ca 200 si ceva de parlamentari chiar asta reprezinta , atunci am o veste proasta. EROARE !!!!
Si conform principiului actiunii/reactiunii , nu facem decit sa-l ....validam. Principiul , evident.

Musafir

#31

2012-07-25 14:05

Si eu boicotez!

Musafir

#32

2012-07-26 01:35

DORESC RESPECTAREA DEMOCRATIEI

Musafir

#33

2012-07-31 13:44

Cred ca unii sunt ori orbi ori cretini.....mai avem putin si nu o sa mai avem locuri de munca...."eu lucrez intr-o rafinarie care e oprita de ~3 ani si bASESCU nu face nimic" ,,,am ajuns sa avem doar supermarcheturi pe la toate intrarile si iesirile din orase...mai multe ca in orice alta tara...sa le vindem produsele altora si noi sa traim doar cu salarii mici de mizerie......cica romanul cheltuieste foarte mult pe mancare....pai din putzinii bani pe care i castiga trebuie sa-si plateasca darile la stat si apoi sa se si hraneasca daca mai are din ce....sa nu mai vorbim de restul de necesitati pentru care se arunca sa faca credite si alte alea.....jos bASESCU , jos pdl-ul, desfiintarea udmr-ului.... Am votat "DA"...indiferent de cine vine nu mai am incredere in regimul basist....sa le zboare creierii cineva...