Transport civilizat in Constanta

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Transport civilizat in Constanta


Musafir

#1

2016-07-20 08:33

Deoarece m-am saturat sa fiu pacalita de taximetristi si totodata de conditiile precare din aceste asa zise masini

Musafir

#2

2016-07-23 13:11

Sunt o persoana cardiaca si sunt nevoita sa ma aprovizionez singura in mare parte,iar transportul in comun pentru mine este vital.Insa ma ia groaza cand stiu ce caldura trebuie sa suport,mereu imi gandesc locul unde stau in autobuze sa fiu sigura ca macar o briza de aer de la vre-un geam ajunge la mine.Cel mai mare chin al constantenilor este caldura din transportul in comun pentru ca in orice locatie mergem este aer conditionat,problema e pana ajungem in acea locatie cu autobuzul,oare rezistam sau lesinam?!
Locuiesc in viile noi si inca nu am vizitat mamaia,chiar daca pe malul apei e atat aer curat si placut,caldura din autobuze pe care nu o pot suporta ma tine in casa,drumul fiind de cateva zeci de min e greu sa rezisti...

Musafir

#3

2016-07-24 15:00

Nu este frumos sa cereti bani pentru o petitie !

Musafir

#4

2016-07-25 09:18

Sa scapam de hotii din gara....ea trebuie sa fie oglinda constantei nu poligonul hotilor.cersetorilor etc....iar cubtransportul in comun ce sa zic merg rar cu autobuzul dar cind am facut o am observat ca aerul conditionat este lipsa fata din bucuresti unde ingheti in autobuze in plina vara...asa ca!

Musafir

#5

2016-07-26 09:49

Nu e nevoie de Gara - Mamaia Nord 24h. E nevoie de Gara -> Navodari via Mamaia Linie de autobuz atunci cand vin trenurile care sa acopere 100% capacitate. Adica 10 autobuze sa zicem care doar sa descarce nu sa si ia pasageri pe restul traseului.

Same shit pe Mangalia - Vama Veche.

Hai ca nu e greu.

CETATZEAN AL CONSTANTZEI satul de promisiunile facute de politicieni !

#6 #17 PRIMARUL DECEBAL FAGADAU SA REZOLVE CU :ASFALTATUL STRAZILOR, GUNOAIELOR,BALARIILOR SI....

2016-07-31 16:54

    PRIMARUL  CONSTANTZEI   DECEBAL  FAGADAU  SA  REZOLVE  CAT  MAI  REPEDE,   CU :  ASFALTATUL STRAZILOR, GUNOAIELOR, BALARIILOR,  MIZERIA   DIN  PARCURI  /  ORAS   SI  INLOCUIREA   MICROBUZELOR CU   AUTOBUZE.  TOATE   ACESTEA  NU  SE  MISCA-N  URBEA  NOASTRA,   DE  CAND  A  FOST   VOTAT  / INVESTIT  IN   FUNCTZIA   DE   PRIMAR,  CHIAR  A  UITAT  CE  A  PROMIS   IN  CAMPANIA   ELECTORALA ?! NOI,  NU  AM UITAT  !