EcoCity - Programul Casa Verde extins la blocuri

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția EcoCity - Programul Casa Verde extins la blocuri


Anonymous

#1

2016-05-15 13:34

Ideea este foarte buna. Banii nostrii nu trebuie sa stea blocati sau sa fie irositi!

Musafir

#2

2016-05-17 19:49

Pentru ca este o actiune normala cu toate ca tara nu este!
Travian
Musafir

#3

2016-05-24 00:07

Nu vor sa demareze acest proiect pentru ca actualul sistem de incalzire al apei calde si al locuintelor aduce bani foarte multi unor indivizi ce sint complet nepasatori la nevoile populatiei . Acest proiect cred ca ar fi bun si in alte localitati unde NU se mai distribuie agent termic de ani buni precum orasul Calarasi . In astfel de localitati nu mai exista RADET sau ceva similar . Sint familii care se chinuie groaznic mai ales iarna caci nu isi permit o centrala de apartament din cauza saraciei promovata de clasa politica inchinata stapinilor Europei .


Musafir

#4

2016-05-25 08:05

este o idee f.buna si de viitor.nu stiu de ce nu s-a pus in practica pana acm?cine controleaza aceste fonduri ?ma refer daca gestoinarea lor este transparenta si verificata de autoritatile competente ale statului


Musafir

#5

2016-10-03 17:15

Am semnat deoarece sunt foarte interesată de tot ceea ce înseamnă a economisi,de planeta pe care o distrugem fără sa realizam ca și copiii noștri vor trebui să trăiască într-un mediu în care încă mai exista resurse.. Mulțumesc că v ați gândit!!!! Sper să și vadă și să audă cineva!!!